Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatása van az agy...

Milyen hatása van az agy teljesítőképességére a virrasztás?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ma 2 zh-t is írok és persze hogy lusta voltam eddig tanulni. Sóval úgy döntöttem hogy nem alszok és tanulok. Van is kedvem hozzá hogy tanuljak de félek hogy mivel nem alszok nem fogom tudni kihozni magamból a legtöbbet. Akinek van tapasztalata a témában leírná hogy van bármi hatással az agy teljesítményére ha kihagyok kb 6 óra alvást?

2016. dec. 13. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Been there, done that...

Ha eddig nem tanultál akkor nagyságrendekkel többet ér pár óra tanulás akar alvás nélkül is, viszont ha valamennyire azert vagod az anyagot vagy a jobb jegy reményében tanulsz de a kettes mondjuk biztos, akkor inkább kontraproduktív es jobban megéri 1-2 óra alvást beiktatni..

2016. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tanultam már rá mert ha írok egy 4-est akkor kapok ajánlott jegyet szóval az a cél. Akkor beiktatok pár óra alvást.
2016. dec. 13. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!