Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ESCITIL szedjem vagy ne?

Petirrr kérdése:

ESCITIL szedjem vagy ne?

Figyelt kérdés
escitil-t kéne szednem de sok negatív dolgot olvastam a legrosszabb számomra a libidó csökkenése mély szorongás stb...kérlek titeket írjátok le mit tapasztaltatok stb...azt se bánnám ha valaki aki túl esett rajta írna privátot..22/F

2016. dec. 13. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szedhetsz mást is. Rengeteg féle gyógyszer van,persze mindnek van némi mellékhatása. Ha depressziód van (nekem is,még az alvásomat is befolyásolja),akkor lehet hogy többet jelent egy pszichológus és egy relaxációs technika.
2016. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt írták fel neked,szedjed.Ha jelentkezik nálad valami mellékhatás,úgyis cseréltek majd az orvosoddal.Viszont lehet,hogy az első 1-2 hétben rosszabbul fogod magad érezni,mert idő,mire hat.(Nekem nem volt mellékhatás.)
2016. dec. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!