Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tűvel karcolt sebek a kezen...

Tűvel karcolt sebek a kezen heget hagynak? Mennyi időn belül tűnik el a seb?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mély és sokszor át lett karcolva akkor megmarad a helye vélhetően. Abból indulok ki hogy nekem a kézfejemen húzta végig a macska a karmát 4kg-osan és lendületből, és évekkel később is látszik a csík.
2016. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire mély és milyen gyakorisággal volt megkarcolva egy terület.
2016. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha mély a vágás, örökre megmarad. Gratulálok, hogy így próbálod felhívni magadra a figyelmet, ha tényleg annyira szenvednél, nem érdekelnének a nyomok. Szánalmas teremtmény lehetsz.
2016. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Drága utolsó válaszoló, nagyon nem tudod az okaimat, miért csinálom, és semmi közöd sincs hozzá. Te vagy a szánalmas, mert osztani próbálod a észt, amikor még neked sincs! De tudod mit, mondok valami nagyon érdekeset, olyan rossz a életem, hogy nem a figyelmet akarom magamra felhívni, hanem így büntetem magam, csak mert ugy érzem, miattam ilyen rossz az életem. Mondok neked még kort is 15 és nemet is L. Remélem megnyugodtál..
2016. dec. 16. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha sokszor sebzed meg egy helyen, akkor valószínűleg lesz nyoma, de a mélysége is fontos, ezt így nehéz lenne megmondani. Ami fontosabb, hogy nem tudhatjuk, hogy miért csinálod pontosan, de biztos nehéz az életed. Ha gondjaid vannak, érdemes lehet megbeszélni a legjobb barátoddal ha van ilyen, nagyon sokat tud segíteni. Ha komoly a dolog, és meg tudod oldani, keress fel egy pszichológust, aki meghallgat, és esetleg fel tudja oldani benned a dolgokat.

Ha attól félsz, hogy a korábbi karcolásaid nyomai az életedben később csúnyák lesznek, vagy elrettentenek másokat, gondolj arra, hogy el lehet fedni őket, akár tetoválással, akár más módszerekkel is.

Kitartás, és ne kínozd magad!

2016. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Na, élsz még? :D Hiszen oooolyan rossz az életed, hogy még külön meg is kell magadat büntetni :'D
2018. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!