Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek volt egyszer...

Ha valakinek volt egyszer pánikrohama mennyi az esély, hogy újra lesz?

Figyelt kérdés

Orvosnál nem jártam, de ismereteim alapján pánikrohamra gyanakodom. Tegnapelőtt moziban voltam, amikor rosszul lettem. Nem kötött le a film, elkezdtem hülyeségeken gondolkozni, először attól féltem, hogy rosszul leszek. Halálfélelmem volt (mostanában sokat gondolkoztam a halálon, halálos betegségeken, amelyektől félek), számoltam vissza a perceket, hogy mikor mehetek ki, kb. 1,5 órán keresztül tartott. Remegtem, menekültem volna, forró volt az arcom, rettenetesen wc-re kellett volna mennem, úgy éreztem hogy nem bírok ott tovább ülni. Mikor vége lett végre, sétáltam a wc felé egy-két lépést úgy tettem meg, mintha mindjárt elájulnék aztán mikor a mosdóba értem, piros volt a arcom, a szívem hatalmasakat dobbant. Egy idő után megnyugodtam, de természetesen azóta bennem van, félek, hogy újra előjön. Úgy érzem soha többet nem megyek moziba és a filmet is megutáltam. Ha van tapasztalatotok írjatok le, nagyon kíváncsi lennék, sosem éreztem ilyet.


18L



2016. dec. 18. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve volt egyszer egy pánikrohamom, igazából a mai napig nem tudom pontosan, mi válthatta ki. Azután hosszú évekig nem fordult elő egyszer sem, csak egy nagyon stresszes időszakban, mikor túlhajtottam magam. Tehát attól, hogy volt egy pánikrohamod, még nem jelenti azt, hogy ebből rögtön a pánikbetegség következik. De ha többször is előfordul, fordulj vele orvoshoz!
2016. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy mit is éltél át, kb 20-30%.

Ha tudod, akkor 70-80%.

2016. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!