Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangulatzavar vagy depresszió?

Hangulatzavar vagy depresszió?

Figyelt kérdés
A szüleim 3 éve váltak el. Eléggé megviselt, nem 1x fordult elő, hogy elájultam a suliban. Mostanában egyre rosszabbul érzem magam. Evés rohamaim vannak,sokszor vagyok nagyon szomorú,ingerlékeny. A legkisebb dolgon is fel tudom húzni magam. Anyummal nem jövök ki olyan jól, egyszerűen képtelen megérteni. Nagyon sokat szoktunk veszekedni. Nem is tudom mikor nevettem utoljára otthon. Eljutottam arra a pontra, hogy az időm legtöbb részét a szobámban töltöm. Alig beszélek anyummal vagy az öcsémmel. Egyszerűen belül üresnek érzem magam. A suliban próbálok mosolyogni de már ott sem megy igazán.

2016. dec. 20. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Heló , megviselt a lelked és nyugtalan vagy és zavart szükséged lenne egy megértő társra vagy akivel el tudsz beszélgetni és megérti a problémáid , ez még nem depresszió csak megviselt lettél
2016. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. dec. 21. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
lány vagy srác vagy kedves kérdező ?
2016. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lány :)
2016. dec. 21. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
figyelj csak... ha úgy érzed hogy beszélgetnél róla írj nyugodtan :)
2016. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt lehet kihasználom :)
2016. dec. 21. 21:27
 7/7 nancika válasza:
Lehet hogy valami egèszsègügyi problèma lehet a rossz kedved mogott ès az ajulas meg a vita mogott is mivel lehet a vitak a rossz keddv miatt ezek pedig az egèszsègugyi gond miatt vannak.
2016. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!