Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek a sötétben ez valami...

Félek a sötétben ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Régeben volt hogy egy embert láttam a szobám sarkába. És egyszer meg azt hallotam hogy valaki megy a konyhába. És ezt egy kis időre el is felejtettem de most megint előjötek ezek a gondolatok és este félek csak amikkor sötét van nem merek kimeni a konyhába mert félek hogy valakit ott láttok majd és félek ha a szobába sötét van mert arra gondolok hogy mi van ha valaki csak úgy bejön a szobába vagy megijeszt (szellemre gondoltam) ez valami betegség? Vagy mi lehet ez? Kérlek segítsetek!

2016. dec. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Énis ugyan így vagyok, nagyon félek, nem merek világítás nélkül elaludni😌😌

17/L

2016. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj fokozatosan kevesebb fényt használni és pár hónap múlva már lehet hogy simán elalszol fény nélkül. A szellemek meg ha eddig nem ettek meg akkor már nem fognak.
2016. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy félsz a sötétben. Az emberek ösztönösen félnek tőle, van aki jobban, van aki kevésbé. Betegség lenne az, ha állandóan beképzelnéd a hangokat/képeket (tudom miről beszélek, paranoid skizofréniának hívják, és átéltem), egy-két eset nem hiszem. Nekem a racionális gondolkozás segített, ha nem ilyen beállítottságú vagy nem lesz könnyű, de segítene.
2016. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Próbáltam már de nem megy


És egyre furáp dolgok történek velem.

2016. dec. 22. 13:00
 5/6 nancika válasza:
Legyen veled valaki aki mindig veled megy mikor wcre mèsz megvár. 3z nem megoldás de míg veled van nem fèlsz.
2016. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki?
2016. dec. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!