Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnőttkori figyelem zavart...

Felnőttkori figyelem zavart hol lehet kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés

Egy ideje szóvá teszik ismerőseim, munkatársaim, hogy szerintük figyelem zavaros vagyok mivel néha ez az nem sikerül pedig szerintem csak annyi az egész hogy világ életemben mindent teljesen más szemszögből közelítettem meg mint ahogy elvárják. Amíg iskolás voltam ez nem volt probléma soha nem tanultam mégis jó jegyeim voltak elég "trehány" diák voltam de ennek ellenére sosem mondtak rólam rosszat mindig támogattak abban, hogy megvalósítsam ön magam, viszont mióta dolgozom egy gyárban ahol mindennek megvannak a saját módszerei ( Nem feltétlenül a leggyorsabb, pontosabb, mindig próbálok újat kitalálni és mindig adok be javaslatokat amiket a külföldi főnökök díjaznak de a magyar vezetők nem.)Elég keveset is alszom ez miatt és elég zavaró, hogy azért mert két három ember ezt gondolja rólam akik régebb óta vannak ott és nagyobb presztízzsel rendelkeznek szétkürtölik az egészet így az emberek megismerni sem szeretnének. Szóval a kérdésem hol lehetne ezt kivizsgáltatni? Pszichológushoz kéne elmennem?

Előre is köszönöm!


2016. dec. 26. 00:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!