Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy oldhatnám meg a lelki...

Hogy oldhatnám meg a lelki bajaimat, ha semmire sem tartom a pszichológusokat?

Figyelt kérdés
Van néhány majdnem komoly lelki gondom. Ezeket elvileg csak dilidokival lehetne megoldani. A gond, hogy semmire nem tartom őket, sarlatánok a szememben. A pszichológia pedig áltudomány. Még a tv-s jósműsoroknak is több értelme van.
2016. dec. 28. 18:51
1 2
 1/12 TR75 ***** válasza:
A pszichológus nem dilidoki. Az a pszichiáter.
2016. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy megkérdezem, de elmentél egyre is ?

Mert könnyű itélkezni úgy hogy nem is ismered mi zajlik... Ha meg nem akarsz segítséget, old meg magadnak, vannak önfejlesztő , pszichológiai könyvek, de hát azokat is hülyeségednek tartod..szóval így elég nehéz lesz.

2016. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Voltam pszichológusnál, de az "nesze semmi, fogd meg jól" volt.

Épp ezért tettem fel a kérdést, hogy mi módon tudnék segíteni magamon.

2016. dec. 28. 19:14
 4/12 TR75 ***** válasza:
A pszichoterápia nem ripsz-ropsz működik, hetek-hónapok (esetleg évek :S ) munkája fekszik benne mindkét fél részéről.
2016. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is pszichológushoz járok és fél 1 év kellett h találjak normálisat. Nem kell rögtön 1 rossz ember miatt elítélni az összeset. Ha bunkó veled egy eladó nem mész több boltba mert mindegyiket elitéled bunkónak? Dolgozni kell érte hogy jobban legyél, keress valami hobbit, barátot, célt és tegyél érte. Ha nem megy, láthatóan segítségre van szükséged. Vagy esetleg menj valami csoportterápiára, de ha nagyon utálod a pszichológusokat, akkor vmi coach-hoz aki növeli az önbizalmad. Ennyit tudok tanácsolni
2016. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, megpróbálok keresni egy coach-ot. Hátha nem olyan kretén, mint a pszichomókusok.
2016. dec. 28. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
mi bajod van a pszichológusokkal?
2016. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy kamutudományt használó sarlatánok. Semmi haszna nincs a pszichológiának.
2016. dec. 28. 22:14
 9/12 TR75 ***** válasza:
Azért az érdekes, hogy a coachot elfogadod, aki pedig a pszichológiára (is) épít :-)
2016. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. Sebaj, kap egy esélyt az a kócs, hátha akad egy kevésbé kontár.
2016. dec. 29. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!