Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy és hol oldhatnám meg a...

Hogy és hol oldhatnám meg a jövőmet érintő és a párkapcsolati gondokat?

Figyelt kérdés

Betöltöttem a 30-at :-(


Egyáltalán nem látom a jövőm.Nincs is. Gimi után -amit csak szerencsével tudtam elvégezni- nem tanultam tovább.

Buta vagyok hozzá. Szakmához is. Maga a tanulás sem megy.

Csak most meg látom , hogy tudás,végzettség nélkül elég nehéz lesz boldogulnom. mennék külföldre is ,de nem értek semmihez. Alkalmi munkáim voltak mindig is.


Párkapcsolatom meg sose!


Ellentmondásos, hogy ide írok miközben a tapasztalatom a dilidokikkal azt mutatja, hogy nem ér az egész semmit és nem tudnak ők se mit kezdeni velem.


Szóval nem tudom mit csináljak,mi lehet a megoldás vagy kivel beszélhetném meg.

Lelkileg leültem.

Nincs jövőm és a párkapcsolat kialakítása, a szex is gondot okoz.

Nem tudom merre tovább.

Talán ide írni is rossz ötlet volt.



2015. szept. 21. 15:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Kezd nagyon tele lenni a tök magammal és az életemmel.

Egy szerencsétlen szarkupac vagyok.

Csak megy az idő és semmi értelem az életemnek.

Nem kerestem pénz,nem éreztem jól magam. Unatkoztam leginkább.

2015. szept. 24. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj a "dilidokival", hogy nem oldja meg helyetted a problémáidat. Nem tudja helyetted elfogadni és megszeretni magad, nem tud beléd önbizalmat tenni, és nem fog helyetted lépéseket tenni afelé, hogy megváltoztasd az életedet. Katalizátor tud lenni maximum, de ha te folyamatosan csak hajtogatod a negatív véleményedet magadról és a teljesen pesszimista, reménytelen hozzáállásodat, az bizony önbeteljesítő jóslatként fog működni.
2015. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Abban meg nem hiszek, hogy azt kell mondogatni, hogy sikerülni fog, képes vagyok rá és pusztán ettől sikerülni is fog.


Viszont lássuk be elég nehéz bármit is elérni ha nem hiszek benne.


Nem szeretem az életem,nem vezet sehova,értelmetlen,boldogtalan és nem tudom, hogy változhatnék meg ,hogy változtathatnám meg. Segítséget ne kapok,irány mutatást nem kapok. egyedül vagyok az egésszel.

2015. szept. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!