Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami mentális betegség?

Ez valami mentális betegség?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen furcsa bogaraim. Ott van az asztalon egy távirányító, de nem párhuzamos a másikkal, esetleg lelóg az asztalterítőről, így meg kell igazítanom. Ha megnyomom a villanykapcsolót, többször le-fel kapcsolom, mert félek, hogy túl erősen nyomtam meg, és beragad. A csapot is nehezen zárom el, mert annak a kis fogantyúnak pont középen kell lennie, és jól ki kell mozgatnom, hogy ne legyen beragadva. De ez a beragadásos dolog több helyen is kísért. A poharat is felemelem az asztalról, mert olyan érzésem van, mint ha le lenne ragadva, és így fel kell emelnem, hogy felszakítsam az asztalról. Furán hangzik, de nagyon rossz. Gyerekkorom óta több ilyen bogaram is van, részüket már kinőttem, de még mindig sok van. Nagy baj lehet ebből?
2016. dec. 28. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség, de nyugi, mindenkinek vannak ilyesmi dolgai.
2016. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Karenjeans87 ***** válasza:
tisztaságmánia, tökéletességre való törekvés.mindenkinek vannak bevett szokásai, ez olyan, mint egy szertartás megnyugtatja az embert. Amíg másnak nem ártasz, nem hat ki az életedre, addig nincs gond!Puszi kellemes ünnepeket, boldog új évet!:)
2016. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló bogaraim. Nagyon szeretem a Monk sorozatot, mert Monk is ilyen dinnye, és olyan aranyos! :)
2016. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam :) Csak féltem, hogy ez valami komoly elmebetegségnek az előjele :(

Kellemes ünnepeket nektek is!

Ment a zöld kéz mindenkinek!

2016. dec. 28. 22:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Monkot én is szeretem, anyukámmal annak idején rengeteget néztük :)
2016. dec. 28. 23:07
 6/8 BlodDrunk ***** válasza:

Kényszerbetegségnek hívják,Szorongásos betegség.

Érdemes kezeltetni,ha magadtól nem tudsz róla leszokni.


Nem rosszból írom,de te is érzed,hogy ez nem normális,mert ha az lenne nem kérdezted volna meg.

2016. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OCD
2016. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Többről már sikerült leszoknom, remélem ezek is elmúlnak. Régen sokkal komolyabb gondok voltak, mindig féltem, hogy valaki figyel stb...
2016. dec. 29. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!