Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ecstasy mentális károsító...

Az ecstasy mentális károsító hatása hosszú távon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem az alábbi lenne: Nyáron ismerkedtem meg az ecstasyval, akkor szigeten dobtam összesen pár lasztit 3 különböző nap, meg még nyáron pár bulin (1-2x akkor is csak egy felet max) utána volt egy erős 2 hónap pihi majd megint dobtam 4 bulin egymás után ( első bulin egyet, másodikon is egyet, harmadikon kettőt negyediken hármat) itt volt az a pont ahol stoppoltam a dolgot mert éreztem magamon a személyiségtorzulást minimálisan meg a rossz közérzetet és igazából bele is untam az egészbe. Most november végén megint elkezdtünk bulikázni és kezdődött az egész előrröl ( első bulin egy laszti, második bulin csak egy kicsi spuri, harmadik bulin kettő és fél laszti, negyedik bulin egy laszti és most szilveszterkor volt az utolsó ahol ismételten dobtam egy lasztit meg pár csík kólát szívtam)Ezek nem rave partyk, nem goák és nem hasonló narkóra alapuló bulik voltak, és nem is erre épült sose az estéink csak kiegészítőként funkcionáltak. Érzem magamon hogy kiéltem magam és ráis untam ezekre a dolgokra egy nagyon jó ideig így szeretném az időmet a tanulmányaimra fordítani, szóval itt jön szóba a kérdés hogy ennyi drog után mentális képeségeim vagy maradandó agyi problémáim lehetnek? vagy a szervezet képes regenerálódni, magamon nem érzek semmi változást hogy butultam volna stb... sőt ezalatt a fél év alatt sokat fejlődtem pozitív irányban, belátóbb lettem sok tekintetben és felelőségtudatosabb stb stb. Köszönöm a válaszokat :) és a "mocskos narkós" és hasonló kaliberú válaszokat kérem mellőzétek mert nem vagyok az.

2017. jan. 3. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy. Van egy celod amit azzal kell elerned amid van. Ha van 1% romlás akkor1%-kkal többet kell most majd tanulnod, de ez van. Alapvetően nagy probléma nem lehet, a kicsire meg nem adunk..

De kötelezően meg kell jegyezzem :

"A drog az rossz, ééérteem?!"

2017. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd én évekig fogyasztottam és azon kevés szerencsés közé tartozom aki sok év használat után károsodás nélkül abbahagyta. Mentálisan mindenképp károsít a drog. A függőség alattomos betegség. Az ekivel az a gond, hogy már nem olyan mint régen. Abban már tényleg minden van. Én is sokszor éreztem hogy sokkal tisztábban látok betépve, de inkább a következménye az lett hogy engem nem láttak napokig. Utána a nagy világmegváltó terveimből csak nem lett semmi. Keress más utat. Csak ezt tudom tanácsolni.
2017. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sose érdekelt ez az út, nem vagyok egy függő tipus magamtól eszembe se jutott volna ilyen, sajanos a társaság vitt bele a rosszba :) ( Mindenki nagyon jólszituált gazdag családból származik) így érthető hogy nincs jobb dolguk ennél csak az önsorsrombolás, viszont én sajnos ennyire nem vagyok szerencsés így kikell építenem a magam útját :)
2017. jan. 3. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a társaság vitt bele a rosszba szöveget. A társaságodat te választod és nagyon jól tudtad hogy drogoznak.
2017. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

azt nem értem hogy miért jó attól egy buli ha mindenféle rossz és káros drogot beveszel rajta? Ne tedd és igen az agyad károsodhatott ennyi drogtól mert ez nem kevés!


Én antidepresszánst szedek és az is elég erős hatású velaxin. Azt gondolom hogy oka van annak hogy drogos lettél. Talán a lelkedben nem stimmel valami? Érdemes lenne pszichiáternek is elmondanod abajaidat mert ez a kezdet az extasy meg a metamfetamin! Hidd el utána majd heroinozni fogsz és belehalsz :(

2017. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én beszarok ezen az utolsó két válaszon :DD Igen Herkás :D meg igen drogos vagyok mert dobok egy ekit a bulin :DDD okés
2017. jan. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!