Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimia csak gyógyszeresen...

Bulimia csak gyógyszeresen gyógyítható? Vagy a pszichoterápia miért nem használ?

Figyelt kérdés

Huszonhárom éves vagyok és már öt éve bulimával diagnosztizáltak. Az állapotom ingadozik hol hízok 10 kilót hol meg lefogyom hánytatom magam, hashajtókat szedek és sokat eszek!! Már a páromnak is feltűnt hogy nincsenek meg az ételek a hűtőben


Eddig kaptam rá kétféle gyógyszert de az első nem használt floxet volt a neve de ugyan úgy zabáltam továbbra is. Ezután másfajta antidepresszánst kaptam az jó volt a szorongásra de még mindig küzdök a súlyommal. Mit tegyek? Pszichiáter akihez először jártam elküldött Túri doktor úrhoz de én nem akartam menni hozzá és lemondott rólam. Mostani pszichiáterem pszichoterápiát is végez de véleményem szerint nem megfelelően kicsit szigorú meg kritikus velem ami nem esik jól!


Mit tegyek? Kihez forduljak?



2017. jan. 4. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Első sorban keres egy másik pszichiátert, pszichológust.

Kitartó és nagy rutint igénylő pszichoterápiával lehetséges. Emellett különböző támadáspontú hangulatjavító gyógyszerek alkalmazása szükségessé válhat.

2017. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!