Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek sem normális amit...

Szerintetek sem normális amit csinálok? 13/L

Figyelt kérdés

Fogalmam sincsen, hogy hol kezdjem, már 6 éves korom óta testképzavarom van, kövérnem érzem és látom magamat, igazábol sosem voltam kövér csak kicsit telt. Most voltam nagyon beteg 2 hétig és emiatt nagyon sokat fogytam, mindenki azt mondja, hogy csak csont és bôr vagyok. Mielôtt belenézek a tükörbe mindig felkészülök, hogy most kövérnek fogom-e látni magamat. Amikor kövérnek látom magamat mindig elkezdem bántani magamat pl szétütöm ököllel a fejemet vagy a karomat, vagy valami élessel szétvágom a végtagjaimat. Mindennap megkérdezek mindenkit, hogy kövér vagyok-e szerintük. Amióta beteg voltam nem reggelizem, suliban megeszek egy szendvicset, hazajövök és eszek tonhalat vagy natúr joghurtot és ennyi. Mellette mindennap ugrókötelezek mert ha azt csinálom nincsen olyan rossz kedvem. Ha eszek valami nem egézségeset akkor általában elkezdek sírni és hánytatom magam. Mindig nagyon nagy pulcsikat veszek fel, hogy ne lássam a lábamat mert akkor mindig csalódott leszek, hogy milyen kövér vagyok. Nagyon utálom magamat, trichotillomániám van és emiatt nagyon csúnya a hajam is. Tegnap lementem az alaksorba ahol van egy nagyon nagy tükör és felvettem azt a rövidnadrágomat ami nyáron a kedvencem volt csak akkor egy kicsit szûk volt rám, most pedig újra felpróbáltam és kivételesen nagyon vékonynak láttam magamat, az volt életem legjobb pillanata, ugráltam örömömben és fel alá rohángaltám olyan szinten örültem, aztán fél óra mulva újra megnéztem magam és undoritónak és kövérnek láttam magam újra, elegem van ebbôl.

Kérlek ne nézzetek le, tudom magamról, hogy nagyon nevetséges vagyok.


2017. jan. 5. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el kellene menned egy pszichológushoz. Talán tud segíteni, hogy miképpen tudod ezeket a gondolatokat legyőzni és megszabadulni tőlük! Mivel nem látlak, így nehéz véleményt mondani, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem vagy kövér! Azt pedig, hogy mégis miért látod hiszed magad annak, valószínű egy szakember jobban meg tudja állapítani!
2017. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pszichológusom van de kb megkérdezi

hogy vagyok aztán telefonálgat és takarítgat, néha segítek neki ablakot pucólni.. de akkor mondja, hogy üljek le szépen gondolkozzak az életemen, szóval vele nem megyek nagyon sokra

2017. jan. 5. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Amit csinálsz, hogy hánytatod magad, az már Bulimia!!!

Nagyon VESZÉLYES!!!

Halálhoz is vezethet, ha mindig csinálod!

2017. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pff nem baj
2017. jan. 5. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Keresetek másik pszichológust!
2017. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Azt gondolom másik pszichologusra lenne szukséged, akinek komolyan beszélsz a gondjaidról. Egy jó szakember tudni fogja a dolgát. Egyébként tuti nem vagy kover.. Esetleg elárulnád a sulyod 13 evesen?:)
2017. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez bulémia és anorexia ( akik anorexiasok azok latjak magukat kovernek)! Ha beteg voltal 2 heteg tengeteget fogyhatal biztos nem vagy kover!
2017. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok és 55 kg, bár kb 8 kiló izom van rajtam, kb úgy nézek ki mint egy fiú, kockás hasammal meg undoritoan izmos combommal meg karommal, össze lehet engem téveszteni egy testépítôvel szinte😂
2017. jan. 5. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki más meg arra vágyik hogy izmos legyen meg hogy kockás hasa legyen.
2017. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát akkor azt hiszem a tukorrel lehet gond mert kover nem vagy az tuti... :D
2017. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!