Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek arra vágyat, hogy...

Miért érzek arra vágyat, hogy megegyek olyan dolgokat amik nem ehetőek?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta van ez a dolog, hogy ha pl. Van egy nagyon jó illatú gyertya akkor vágyat érzek arra, hogy megkóstoljam. Vagy pl tusfürdők, testápolók stbstb szóval ami illatos de nem ehető. És sokszor meg is teszem persze nem nagy mennyiségben csak hogy érezzem. Mitől lehet ez?

2017. jan. 5. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de nyugtass meg minket, hogy a vécében nem jött még rád ez.
2017. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

#1, Felnevettem ezen. :D


Amúgy nekem is van egy ilyen ismerősöm, de ő leginkább a gumis dolgokat szereti, szerintem ennek van egy külön neve.

A lényeg, hogy ne aggódj, nem te vagy az egyetlen ilyen ember.

2017. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pl a vegyi anyagokhoz vonzódok így. Sampon, tusfurdő, balzsam, parfüm, szappan. Gyerekkoromba rendszeresen kostolgattam őket, de aztán lebuktam a szüleim előtt. :D
2017. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő ha nem vagy képes szövegértésre akkor szerintem azonnal töröld a profilodat az oldalról! :)
2017. jan. 9. 18:44
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 nyúgodt vagyok mert tudom, hogy nem vagyok egyedül mert nekem is van egy ilyen barátnőm! :D
2017. jan. 9. 18:47
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 Szüleid hogyan reagáltak?
2017. jan. 9. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komoly. A te esetedben ezeket illatok váltják ki, ilyen megesik, ne aggódj.
2017. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem aggódom csak érdekelne hogy pontosan miért van ez
2017. jan. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!