Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvoshoz kellene...

Milyen orvoshoz kellene fordulnom, mit kellene tennem? Bipoláris zavar lenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ilyen random hangulat ingadozásaim vannak, de minden ok nélkül. Van hogy csak így nagyon rosszul érzem magam, mármint üresnek, semmilyennek, értelmetlennek érzem az életem és öngyilkosságra gondolok, semmi kedvem semmihez, aztán így random helyrejövök és boldogabbnak érzem.

De külső tényezőktől szinte teljesen független ez a dolog, és nem tudom, nem értem miért van ez, de már nagyon zavar :(


Általában egy héten 1-2 nap ami így rosszabb nálam, max 3, van hogy egymás után, van hogy nem, van hogy délelőtt jól vagyok, délután meg már nem akarok élni, vagy fordítva. :(

Elvileg a bipoláris zavar hasonló mentális betegség, de ahogy rákerestem bővebben, nem hiszem hogy nekem az lenne, mert egyáltalán nem ilyen komoly.


Valaki valami tanács, vagy segítség esetleg? Fogalmam sincs kivel kellene beszélnem, és kihez kellene fordulnom.


19 éves fiú vagyok.



2017. jan. 5. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Orr- fül- gégészhez, hát mi máshoz!?
2017. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tortentek veled elég rossz dolgok, akkor simán lehet azoktól van, és egy pszichologus jó erre.
2017. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz hülyének, pszichiáterhez.


Depressziós vagy, mint a lakosság jelentős része.

2017. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panic! válasza:

Lehet az, de vannak olyan emberek akiknél sűrűn van hangulat ingadozása.

Nekem is volt egy ilyen korszakom amikor ilyen volt és én is gondoltam öngyilkosságr. Viszont nekem mikor 18 lettem elmúlt amikor új barátokat szereztem és megváltam a rosszaktól.

Szerintem beszélj róla a szüleiddel, hogy ők mit gondolnak és pszichológushot kell elmenni ilyennel.

Hát remélem segítettem és kitartást! :)

2017. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!