Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gyakori a fiatalok...

Mennyire gyakori a fiatalok körében, hogy valaki mindig a könnyebb utat választja? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok. Mindig a pillanatnyilag legkönnyebb utat választom. Például annak idején nem mentem fel Pestre egyetemre, ahogy először terveztem, hanem nekiálltam valami teljesen másnak vidéken, hogy otthon maradhassak. Ugyanígy, hogy elvégeztem, utána azért nem mentem dolgozni, hanem folytattam a tanulmányaimat, mert az kényelmesebb, nem kell a munkahellyel, mint újdonsággal megküzdenem. És még sorolhatnám. Mi ennek az oka, hogy valaki ilyen lesz? 23/F.

2017. jan. 5. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Félelem az egyéb tényezőktől és a céltalanság. Ha mondjuk 3 év múlva saját házat akarnál venni, akkor mindenképpen kellene dolgoznod érte. Legalább tanultál volna a jobb munka, több pénz miatt. Az a leggázabb, ha a szüleidnek van pénze és velük tartatod el magad.
2017. jan. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!