Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Moziba vagy...

Pánikbetegek! Moziba vagy filmek alatt szoktatok rosszul lenni?

Figyelt kérdés
èn a moziba ,ha valami durva jelenetet nèzek vagy otthon ugyanez tv-zès közben...de lehet ,hogy csak bemesèlem magamnak.már előre van bennem egy kis fèlsz ès sztem az váltja ki
2017. jan. 7. 09:37
 1/2 anonim válasza:
Én régen a pánik mellé még agora fóbiás is voltam, úgy múlt el, higy sokat agyaltam azon ha az adott szituációba mi a legrosszabb ami történhet és ha megtörzénik akkor mi lesz? Szépen lassan elmúlt és azót a már nem vagyok a lakás rabja hanem utazgatok teljesen nyugodtan. Az agykontroll, egy kineziológus még sokat segíthet.
2017. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja, az a megoldás, hogy átgondolod mik a lehetséges scenáriók, és mennyi esély van rá, hogy bekövetkeznek. Hamar rá fogsz jönni, hogy te magad generálod a félelmet, és egyre rosszabb lesz.

Sulykold magadba, és hidd el, hogy semmi nem történhet, tereld el a figyelmed (azaz a filmre figyelj, ne magadra), és kis idő után már természetes lesz, hogy nem félsz ilyen esetben.

Én így gyógyultam meg nagyjából, és a legjobb barátom támogatásával :)

2017. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!