Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerek miatt érezhetem...

Gyógyszerek miatt érezhetem magam ennyire bizarrul?

Figyelt kérdés
Nyugtalan vagyok, de közben alig van erőm, minthogyha nem tudnék gondolkodni, de közben rohan az agyam meg mintha olyan könnyű lenne a fejem, vagy nem tudom. Meg eléggé fáradt is vagyok, de nem tudok aludni. Lassan múlik az idő de mintha mindig egy másodperccel előrébb lennék. Nagyon tompán is érzem magam.
2017. jan. 7. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát valami kicsit konkrétabbat írhatnál, pl. milyen gyógyszert szedsz, mire szeded és mióta? Mert ez így nagyon tág, hogy gyógyszer okozhat-e ilyet, mindegyiknek más a hatása es a mellékhatása is.
2017. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Explemed, ripedon, xanax pszichózisra, szorongásra és depresszióra, 2 hónapja
2017. jan. 7. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az antipszichotikumok elég erős mellékhatásokat válthatnak ki, lehet, hogy ezeket érzed te is. Ezek a gyógyszerek mindenkire máshogy hatnak, de én azért még adnék egy kis időt nekik, sok ilyen készítménynek kell néhány hónap, hogy szépen beálljon és megszűnjenek a mellékhatások. Viszont a helyedben mindenképpen elmondanám ezeket a pszichiáternek, ő tudni fogja, mi okozhatja a problémát és tud változtatni a dózison vagy válthattok másik gyógyszerre is.
2017. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!