Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton fáradt vagyok, keverem...

Folyton fáradt vagyok, keverem az álmot és a valóságot. Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés

Nem számít mennyit alszom, ha 10 ha 12 órát, állandóan fáradtnak érzem magam, nincs kedvem semmihez. És ennek tetejében az utóbbi 1-2 hónapban folyamat keverem az álmot és a valóságot, sokszor ébren vagyok de nem tudom biztosan, hogy mégsem álmodok és fordítva. Valamit csinálok álmomban, mondjuk megcsinálom a házit és másnap úgy megyek suliba, hogy jah, nekem kész a házi. És nézek nagyokat, h nincs...és még sok ehhez hasonló...mi bajom van nekem?

16f



2017. jan. 8. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézess vérképet, vitamin- vagy ásványianyaghiányod lehet, vagy vashiányod (vagy több együtt).
2017. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző Hsz.mellé:


Igyekezz több,és többféle gyümölcsöt,zöldséget fogyasztani,de legkésőbb 18:00-kor vacsorázz,és kerüld a nassolást,és a cukrosvizeket(üdítőitalokat),hogy ne zavard meg az emésztés folyamatát azokkal!(Ezek megszakítják az emésztési folyamatot,s ez nyugtalan alvást,illetve tökéletlen emésztést,tápanyaghiányt,elhízást okozhatnak.)

Igyekezz legkésőbb 23:00kor lefeküdni,és közel azonos időben felkelni,az eredményes pihenés eléréséhez.(Az össze-vissza alvás nem pihentet.)


Az alvás-ébrenlét zavara többnyire a kipihentséggel függ össze.

A folyamatos alvászavar skizofréniát válthat ki,az arra hajlamosokból.

2017. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jav.

Az alvás-ébrenlét zavara, többnyire a kipihentség hiányával függ össze.

2017. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudatos álmodók szokták használni azt a módszert, hogy befogják az orrukat, mivel így csak álmukban tudnak levegőt venni.

A te esetedben arra mindenképpen jó lenne, hogy megnyugtasd magad, a fontosabbakat meg fent leírták.

2017. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!