Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire ciki?

Ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova írni, ezért ide írom.Szerintem nagyon gáz, legalábbis tőlem, elég kultúrált emberek vesznek körbe, meg én ilyen csendes típus vagyok.Szóval volt régebben, hogy majdnem egy évig jártam egy csajjal, én is az vagyok (de soha többet), és azt gondolom még mindig, hogy ezt ha valaki megtudja tuti nem áll velem szóba többet.De az is lehet, hogy én magamon is meglepődtem, hogy ilyet csinálok.
2017. jan. 9. 15:00
 1/6 anonim válasza:
Lehet bisex vagy :D
2017. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Ezek után pár nő lehet, hogy kifejezetten keresné a társaságod...
2017. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy ÉVIG jártál vele,de soha többet lánnyal?

Ezt kifejtenéd?

2017. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kevesebb mint
2017. jan. 10. 17:47
 5/6 A kérdező kommentje:
1 évig, és megbántam.Örültem, hogy vége lett, ennek nem volt jövője számomra.(férj, gyerekek)
2017. jan. 10. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem van egy barátom/ismerősöm akiről ezt megtudom én ugyan úgy szóba állok vele utána is. Ha addig el tudtam fogadni és kötődni hozzá a kapcsolatnak megfelelően akkor ezek után se lenne gond.

Kezeld ezt bizalmasan, legfeljebb akkor mondd el valakinek ha már rég ismeritek egymást és igényed van arra, hogy elmondd neki.

Nem tartom cikinek. (De azért ha ezt egy fiúról tudnám meg akkor tartanám a "tisztes távolságot")

23/f

2017. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!