Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miket tapasztaltatok mikor...

Miket tapasztaltatok mikor zárt osztályon voltatok?

Figyelt kérdés
Olyan betegek és kezeltek beszámolói,tapasztalatai érdekelnek akik pszichiátriai kezelés alatt állnak,álltak.Milyen antidepresszánsokkal,tudatmódosító szerekkel tömték őket,milyen mellékhatásaik voltak,hogyan bántak velük az orvosok ápolók,mik voltak a tapasztalataik 1 pszichológusi kezelésen stb.Ebből írok szakdolgozatot és ahhoz kellene.Sajnos van 1 rokonom aki ilyen betegségben küzd ezért választottam ezt a szakot.Sok olyan cikket olvastam filmet láttam ahol a pszichiátria mind áll tudomány van le jegyezve és h a valóság teljesen más.Kísérleti egérnek használták a betegeket,szexuálisan zaklatták őket az ápolók,ágyhoz kötötték,sokkolták őket sokkolóval stb.Persze ez mind Hitler idején volt főleg de a mai világba is egyre több pszichiátriai osztályt buktat le a média a betegek szörnyű körülmények közötti tartása végett.Szal bármi tapasztalatotok van a pszichiátriai zárt osztállyal kapcsolatban írjátok le néhány mondatban.Az ezzel kapcsolatos vélemények is érdekelnek h kinek mi a véleménye,tapasztalata a depressziós,skizofrén stb betegségben szenvedő emberekről. Milyenek látják az ilyen betegeket az átlag normális emberek.

2017. jan. 9. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóságos Havay volt. Senki sem akart megerőszakolni, és kaptunk kaját is rendesen. Nem tudom, hogy ezt a sok baromságot, amit leírtál, honnan veszed, de javaslom feküdjél be egy ilyen osztályra.
2017. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Aki szakdolgozatra készül, annak tán nem illene olyan szemellenzősen, előre ítéletet hirdetve állni a témához, hogy pl "tömik" az antidepikkel. Talán ott kéne kezdened, hogy ezek mire valóak.
2017. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Imádtam ott lenni, az igazat megvallom.

nem kellett látnom az idióta embereket akik körül vettek... Pár nap után már szelíd kis bárány voltam.

De hát, ez is elmúlt és most megint itt vagyok a sok hülye között , akik a mindennapjaim tönkretételén dolgoznak.


18/L

2017. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a bajod 3-as,ha megkérdezhetem ?
2017. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Én szerettem bennt lenni. Imádtam a korházi ágyam a reggeli tornát meg mindent . 17 évesen kerültem be ifjuságira öngyilkossági kísérlettel ( gyógyszer túladagolás, vagdosás ) ,4 hetet voltam bennt . 18 évesen depresszióval szintén 4 hetet . Közben míg bennt voltam megjártam a szubintenzívet és a zárt osztályt is . Győr Zrínyi 21/L
2017. júl. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!