Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mennyi idő...

Antidepresszáns mennyi idő alatt kezd el hatni?

Figyelt kérdés
Ma vettem be először Cipralex Meltz-et, mikorra érezhetem magam jobban tőle. Régebben már szedtem, de jól éreztem magam, és abbahagytam a szedést egy fél éve. Most újra kell szedni, mikorra lehetek jobban tőle? Xanaxot is szedek hozzá.

2017. jan. 12. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hét mire érezni lehet a hatását.
2017. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kezd el hatni ha eldöntöd fejben hogy hasson.
2017. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Hetekbe telhet, de ne légy türelmetlen (tudom, mondani könnyű), mert ha egyszer már jó volt neked ez a gyógyszer, akkor érdemes kivárni, míg a jótékony hatás ismét kialakul.
2017. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korulbelul egy honap, de addig szukseges az orvosi felugyelet, es az, hogy lehetoseg szerint ritkan legyel egyedul, mert az elejen az ember ugy erzi, hogy csak rosszabbodott az allapota, de be kell venni a gyogyszert a szukseges dozisban, kiveve, ha a betegtajekoztatoban szereplo mellekhatasok jelentkwznek vagy sulyosbodnak. Mindig kombinalnak hozza egyebkent nyugtatot, epp azert, hogy kicsit kordaban tartsak ezeknek a pszichoaktiv drogoknak a mellekhatasait.
2017. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!