Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mellékhatásokat okozhat...

Milyen mellékhatásokat okozhat a túl sok Frontin? Nagyon rákattantam. Az alvás márcsak három-négy darabbal megy. Egyre több kell. Emlékezetkiesésem van, rosszabb a rövidtávú memóriám. Ezért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 15:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem dobta ki a net. Köszönöm, hogy elküldted. Hogy sikerült lejönni, mennyi idő alatt? Készen állok. Elég volt belőlük.
2017. jan. 20. 10:17
 12/18 anonim ***** válasza:

fél év, de voltak nagyon nehéz időszakok, kitartónak kell lenni.

Különben nekem az utolsó lökést az adta, amikor megtaláltam a neten, hogyan fedezték fel ezeket a gyógyszereket (benzókat). Még egy családtagom is abbahagyta e miatt, pedig ő is évek óta szedte, szintén alvásproblémára. (Azóta inkább nem alszik, de nem szedi...)

2017. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én 2mg szedtem belőle(frontin)semmi bajom nem volt tőle csak lejönni nem tudok..most 0,25 xanaxnal tartok.
2017. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ti mit éreztek? Én kívánom. Ha nem veszem be, hiányzik. Mint egy drog. Pedig nálam is gyógyszerként kezdte.
2017. jan. 26. 17:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele. Mindig kívánom és szedem is rendesen mert kell. Ezt érzem. Minden nap
2017. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is 1 mg-ot szedtem egy nap, de elosztva. Reggel 0,25, délben 0,25, este 0,5. Készítettem táblázatot, mindig egy kicsit csökkentettem, de egy csökkentés eltartott egy hónapig is. Most tartok ott, hogy csak éjszakára egy 0,25-ösnek a negyede. (Nehéz a felét késsel kettétörni) Nekem durvák voltak az elvonási tünetek, volt, hogy minden hang zavart, és a szobában is járkáltam, le-föl.... nos, túléltem, de megérte, mert sokkal nagyobb az ÉLETKEDVEM.
2017. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mostanában észrevettem, hogy rosszabb lett a rövidtávú memóriám, arra sem emlékszem, amit egy perce mondtam. Mi miatt lehet? A Frontin, antidep okozhatja?
2017. jan. 28. 15:44
 18/18 anonim ***** válasza:

En csak napi egy 0.5 szedek ejszakara de iszonyuan faj tole a hatizmom, minden hajnalban megriadok es reggelre megvadulok a fajdalomtol.

En is leteszem ezt a mocskot.

2018. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!