Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek, mi bajom lehet?

Rettegek, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves fiu vagyok

A gond a kovetkezo lenne:

Minden Dec 24. en kezdodott mikor egxszer csak pánikrohamot kaptam nem tudom mitol lehetet picit furan ereztem magam es megilyedtem es magamba fokoztam h jaj boztos valami nagy baj efogok ajulni stb....

ez a panikolos allapot eltartott egy darabig majd valahogy megtanultam magamtol kezelni es lenyegessen jobb lett. Azota ramjonnek ilxen furcsa szorongos depresszios erzesek valamiert semmi nem okoz akkor oromet es ez felelmetes es megilxedek tole de van amikor semmi bajom elont a boldogsag es a nyugalom. Az okat probaltam keresni de semmi nincs ami ezt kibalthatja belolem csak ugy veletlenszeruen jon vagy ha sokat gondolok ra es ekkor van h egesz nap tart es csak este

esz jobb de van h 5 percenkent valtozik h jol vagyok aztan megint rosszul. Okom nincs ezekre a tunetekre soot most vegre jobb lett az eletem is, lett egx olyan baratnom akit nagyon szeretek de akkor is ram tud jonni ez amikormitt van nalunk. gondoltam arra h okozhatja az hogy anyukam rak beteg es h ez valtja ki belolem de ezt nem hiszem mert mar 2 eve rakos es mar feldolgoztam. remelem ez csak balami atmeneti dolog pszihologushoz jovohet kedden megyek....

nagyon felek mi lehet ez remelem rendbejovok mert amikor ez a dolog ramtor az valami borzalom

koszonom a valaszokat elore is



2017. jan. 24. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Talan csak bebeszelem magamnak es ettol kezdek szorongani... nem tudom de eggyaltalan nem akarok ongyilkos lenni es van onbizalmam is stb. egxszeruen csak rettegek h mi lesz velem mert boldognak kene lennem....
2017. jan. 24. 15:04
 2/9 jeverezi ***** válasza:
pánikbeteg lehetsz menj el pszichiáterhez!!!
2017. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyszeru akkor innentol el is ronotottam az eletem ? nem akarok gyogyszereken elni
2017. jan. 24. 17:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy panikroham miatt lennek paink beteg??
2017. jan. 24. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy pánikrohamtól még nem leszel pánikbeteg. Lehet csak időszakos ez az egész. Nem pszichiáter kell, hanem pl sulipszcihológus, hisz nincs nagy baj csak meg kell tanulni kezelni, légzéstechnikát alkalmazni ilyen esetekben, rutinszerűen esténként alvás előtt relaxációs gyakorlatok végezni, letisztázni magadban hogy miért szorongsz és hogy van e alapja, mi lehet a megoldás.
2017. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2017. jan. 25. 12:03
 7/9 A kérdező kommentje:
most is furan erzem magam... most nem panikolok csak nagyon szomoru vagyok es minden gondolat rossz erzessel tolt el es szorongassal.. hiaba gondolok jo dolgokra csak az van bennem hogy mioyen jo volt amikor nem volt ez es nagyon hianyzik .... megvagyok ilyedve remelem csak en fujomfel ennyire es a pszihologus megnyugtat es jogy ez csak atmeneti. mert vannak boldog oraim akkor valahogy elefeljtem vagy nem tudom...
2017. jan. 25. 16:44
 8/9 anonim válasza:
Elmúlt?
2017. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat javult es el fog mulni mert voltam pszihologusnal nehany alkalommal. Azt mondta nem kell többet mennem mert hogy ez magamba renbejön kis idővel, ha meg nem akkor hivjam fel es ir fel rá gogyszert és hogy az biztosan teljesen elmulassza a rossz erzeseket. Ja es azt hogy nyugodjak meg nem fogok depresszioba esni mert eleg tudatos vagyok és ezek negativ tudatalatti gondolatok. Olyankor el kell terelnem a figyelmem valahogyan es javul. egyenlore ennyi.
2017. febr. 22. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!