Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem az emberektöl?

Félelem az emberektöl?

Figyelt kérdés
Sziasztok!pánikbeteg vagyok,félek az emberek közt lenni.depresszios egészen biztos nem vagyok,ez egészen biztos.egyébként imádok emberek közt lenni,ha van velem valaki.egyedül is elmegyek csak bennem van az a rossz érzés,és eluralkodik a pánik.dolgozni sem tudok elmenni.van erre valami megoldás a gyogyszeres kezelésen kivül?hova fordulhatnék ahol a gyökerétöl szüntethetném meg és nem elnyomják?létezik ilyen hely/ember ami segit ebben?
2017. jan. 25. 13:07
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen van, 2 év alatt meg lehet szokni, nem feltétlen kell pszichológus. Ha viszont akadályoz a munkában, akkor keress fel szakembert! Ilyen nem véletlenül alakul ki. Ért esetleg valami trauma, szakítás, csalódás?
2017. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szülés után pár honappal alakult ki.trauma nem ért,csak az uj helyzet hogy anya lettem.nem is értem mi köze az emberekhez ennek a dolognak.rengeteget sétáltunk mindig a városban,nem volt semmi gond,aztán egyszercsak elkezdödött.
2017. jan. 25. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ún. szülés utáni depresszió.

Az megnyilvánulhat az általad leírt formában is esetleg, nem?

2017. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4éve szültem
2017. jan. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!