Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan léphetnék ezen túl?

Hogyan léphetnék ezen túl?

Figyelt kérdés
Vegetáriánus vagyok, amit egy családtagom nem tartott tiszteletben és húst tett az ételembe (fasírt) amit máskor szójából illetve tofuból készítünk el. Mivel túl volt fokhagymázva pont amiatt, hogy ne érezzem meg a hús ízét, nem vettem észre és ettem belőle. Utólag közölték, hogy tettek bele egy kis húst mert szerintük kell a szervezetemnek. Nagyon rosszul érzem most magam, undorodom a gondolattól is, ütközik az elveimmel, testileg/lelkileg is megvisel, egyszerűen képtelen vagyok elfogadni, hogy ezt tették velem. Undorodom saját magamtól is, nem tudom mit tehetnék. Hogyan dolgozzam ezt fel?
2017. jan. 27. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Verd pofán vagy bosszuld meg fondorlatosan!
2017. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az semmire nem megoldás, ráadásul azon sem segít, hogy elfogadjam így önmagam...
2017. jan. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!