Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen túlléphetek?

Ezen túlléphetek?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy kamaszkoromban (most vagyok 26) nagyon agressziv voltam és verekedtem családon belül. Nyilván az is kihozta ezt hogy a nagymamám aki nevelt, korán meghalt, és intézetbe kerültem. Viszont mára nagyon megbántam denem tudom a múltat elfelejteni. Mit tehetnék?
2017. jan. 28. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el egy JÓ pszichológushoz és feltárva a múltat, rendezzétek a gondolataidat/érzéseidet.


Kb. minden 10. kérdés tőled származik, és mindegyik sok évvel ezelőtti dolog.


Itt az oldalon mi hogyan segítsünk? Miért teljesen idegenektől vársz megoldási javaslatokat? Miért olyanoktól, akik sem nem szakemberek, sem nem ismerik a múltadat, sem nincsenek jelen melletted fizikailag?

Talán már a kérdés kiírása is oldja valamennyire a stresszt nálad és önigazolást remélsz? Miért?

2017. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!