Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölöm az apámat. Bele...

Gyűlölöm az apámat. Bele fogok őrülni. Van visszaút?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk testvérek, én vagyok a legkisebb, 15 éves. Történnek nálunk rossz dolgok. Mára ott tartok hogy nem tudom elviselni a hangját, a jelenlétét, nem tudom apának szólítani sem. Ez annyira de annyira fáj nekem, hogy én szeretnék vele kedves lenni, szeretnék vele egy térségben lenni, de nem tudok. Az még rátesz egy lapáttal, hogy négyünk közül csak én nem tudom elviselni. Komoly mentális problémáim vannak.. Már magamat is gyűlölöm. Már minden dolog megfordult a fejembe aminek nem kellett volna, bár ezek a gondolatok számomra természetesek lettek. Tudom milyen rossz, romlott ember vagyok, tudom hogy fogok meghalni, tudom nekem annyi, ezeket nem kell senkinek mondania, tudom magamtól is.

Azt szeretném megtudni valaki volt e már így az apjával/szerettével, annak sikerült e újra szeretni, stb.?



2017. jan. 29. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést is én tettem fel, ebből meg lehet tudni pár dolgot
2017. jan. 29. 11:30
 2/5 A kérdező kommentje:
2017. jan. 29. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valamit nagyon félreértettél, most nem ilyen egyszerű dologról van szó..

Jó lenne ha csak egy bocsánat kéréssel el tudnám intézni, de ez nem csak az én hibám. Egy ember nem gyűlöli meg csak úgy az apját..

2017. jan. 29. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt szerintem mindkét fél együttműködésére szükség volna, és ha másképp nem megy, akkor közösen részt venni egy terápián, pszichológus segítségével.


A 3. válaszban linkelgetett képek ilyen komoly helyzetben semmit sem érnek.


Ezt csak az tudja, aki maga is volt már hasonló helyzetben. :(

2017. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!