Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki szorongásos...

Van itt olyan aki szorongásos beteg?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki így éli a mindennapjait? Gyógyszerrel vagy anélkül? Mik voltak a tünetek?


Hónapok óta sírok. Boltba alig merek lemenni. Súlyos alvászavaraim vannak. Nem tudok munkába menni úgy kikészültem. Állandó aggodalmak gyötörnek. Feltörnek a negatív gondolatok. Pánikrohamaim vannak. Egy ideje már csak túlélem a napjaim. Régen szedtem gyógyszert de nem segített. Relaxálok yogázok gyógynövényes teát iszok. De nem segítenek.


2017. febr. 1. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt biztos okozza valami, valami nagyon zavarhat ha ilyen tüneteid vannak. Talán akkor tudnánk többet mondani, ha leírnád mitől érzed így magad.
2017. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amióta élek ilyen vagyok. Anyukám is. Örököltem.

Emellett apukám rendszeresen vert és bántalmazott gyerekkoromban. Amiatt voltak rohamaim. 17 évesen volt az utolsó.

Lelki bajaim vannak.

Nem tudok mit kezdeni a negatív gondolatokkal. Jönnek maguktól és pusztítanak. Aztán tovább állnak és megint és így tovább.

Ha mennem kell valahova ideges izgatott leszek. Hiába gondolok jó dolgokra. Folyton szorongok.

2017. febr. 1. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel kéne dolgoznod a bántalmazást, pszichológus segíthet. Ha meg nincs pénzed rá, akkor dolgozni kell. Egyébként ez így elég szar élet lehet. Nehéz ügy mert ha lenne pénzed több lehetőséged lenne, viszont ahhoz dolgozni kéne, viszont a munkához meg munka képes állapotban kéne lenned. Barátok még segíthetnek ha vannak.
2017. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
minden reggel erre ébredek, ( ha egyáltalán alszom, ),kismillió évig jártam terapeutához, nem segített, etettek mindenféle antidepresszánsokkal, nem segített, illetve másoknak jobb volt tőle, mert nem látszott rajtam hogy gáz lenne, de a fejemben ugyanúgy ment a csata , mindent kipróbáltam én is amit lehet , jóga , ralax stb, semmit nem használt , illetve én még relaxálni se tudok, mert "pörög" az agyam közben ugyanúgy , pillanatnyilag xanax-szal kezdem a napot az rendbetesz reggel, ezzel el tudom kezdeni a napot, én úgy vagyok, hogy, ha már el tudtam reggel kezdeni akkor tudom csinálni , tehát napközben, (általában ) már nincs baj, este is ritkán, viszont az alvással gondjaim vannak, akkor is ha nincs se pánikrohamom, és nem is szorongok látványosan , van amikor jobb, van amikor rosszabb, van , hogy annyira nem alszom hogy az x-edik napon már hallucinációim vannak, na idáig szoktam kitolni, itt általában feladom és jön a xanax , mondjuk nekem az a mázlim, ( ha nem így lenne valószínüleg több xanaxot ennék) , hogy itthon dolgozom, tehát a külvilágban csak barátokkal családdal találkozom, kivéve persze bolt, ügyinézés, ilyesmi, de nem kell megküzdenem munkahelyi kollegákkal pl napmintnap. ( szociofób is vagyok ) ha kellene akkor is több xanaxot ennék , ja és még egy nagy mázlim van ,ha nem bírok pl boltba menni akkor nem kell mennem , mert a férjem elintézi, szóval emiatta két nagy mázli miatt van , hogy elvagyok a reggeli xanax-szal átalában, és nem kell többet tolnom magamba( illetve csak ritkán) , hogy életképes legyek . És igen tudom, hogy nem ideális a xanax, de speciell, 15 év terápia és minden más hiábavaló próbálkozás után nem érdekel, mert semmi más nem segített.
2017. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!