Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van úgy, egyre gyakrabban...

Van úgy, egyre gyakrabban hogy rendesen rettegek és nem tudom mitől, miért, kitől. De egyre gyakrabban és nem tudom miért. Kezd necces lenni a helyzet. Mi bajom van szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 09:26
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsesz a szóismétlésért
2017. febr. 5. 09:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen gyakran van ilyen, és pontosan mit érzel olyankor? Meddig tart ez? Bepánikolsz, szorongást érzel, vagy szabályosan rettegsz valamitől? Milyen helyzetekben szokott ez előfordulni?
2017. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
30 ,hetente ,félelmet,1 óra kb vagy másfél.olyasmi félelem mint kiálni egy tizemeletes ház ablakpárkányára.nincs oka a parának.
2017. febr. 5. 11:26
 4/7 A kérdező kommentje:
bármikor pl.fogmosás,munka ,bevásárlás,mosás...
2017. febr. 5. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Konzultálj egy pszichológussal!
2017. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem elegendő infó ahhoz, hogy meglehessen mondani, hogy "mi a bajod". Nekem ennyiből elsőre generalizált szorongásnak tűnne, de ez is csak egy vélemény. Menj el háziorvoshoz, és kérj tőle beutalót pszichiátriára, ott fognak tudni neked pontosabbat mondani. Minél előbb érdemes belevágni, mert annál könnyebben/ gyorsabban kezelhető a probléma, minél előbb kezded kezeltetni :) Sok sikert!
2017. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne pszichiátriára menj első körben, a házi orvosodtól ingyenes pszichológiai lehetőségekről tájékozódj! A pszichiáter azonnal gyógyszerekkel fog tömni, pedig lehet, hogy anélkül, kizárólag terápiával javulhat az állapotod.
2017. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!