Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz ellen? L

Stressz ellen? L

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban nem vagyok a toppon. Amúgy is elég csendes, zárkózott típus vagyok.


Az utóbbi időben nyugtalanul alszom. Sokat kattog az agyam a másnapon. Aztán azon is, hogy X meg Y dolgot máshogy kellett volna csinálni. Kimerült vagyok. Nem tudom magam megfelelően kifejezni, remek a hangom, kezem is. Gyomoridegem van ébredés után. Görcsölök, hogy el ne aludjak, el ne késsek munkából, minden kis dolog miatt.


Nem tudom magam lenyugtatni. Most is gombóc van a torkomban. Munkahelyi stressz lehet? Szedjek nyugtatót? Konzultálok dokival majd a köv.héten,de addig is gondoltam, hogy rákérdezek itt.


Tanár vagyok. A folyamatos zajra érzékeny vagyok, de amúgy nagyon szeretem a gyerekeket. Csak csendes típus vagyok. Egy ideje helyettesítek, minden nap óráim vannak folyamatosan. Nem pihen az agyam, + a rosszmájú kollégák csak hab a tortán.



Szedjek enyhébb nyugtatót? Idegerősítőt? Mást?


2017. febr. 10. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nyugtalanul alszom már elég régóta. Én Magnézium B6-ot szedek, meg esténként citromfű teát iszom. Teákkal érdemes próbálkozni, és nem feladni ha valamelyik nem válik be, úgyis csak ilyen 200 forint egy doboz. Lehet keverni is, kísérletezni hogy a legjobb. Meg vitaminokat szedni, B-D-C vitamin nagyon fontos a szervezetnek így télen meg úgy tudom ez mind jó a stressz ellen is, de ennek utána tudsz nézni neten. Szerintem egy hónapon belül úgyis látod hogy beválik-e, és ha igen akkor nem kell nyugtatókhoz nyúlni.
2017. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem be, de csak ilyen gyógynövényes nyugtató. Semmilyen gyógyszert nem szoktam szedni, kivéve ha náthás/influenzás vagyok. Vitaminokat sem. De most fogok. A B vitaminok jók, csak étvágyfokozó hatásuk van, de remélem nem lesz ilyen 'mellékhatása' nálam. Az elmúlt pár napban alig ettem mondjuk. Köszönöm szépen a válaszodat #2-es. :))
2017. febr. 11. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!