Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában minden idegesít?

Mostanában minden idegesít?

Figyelt kérdés
Mostanában rengetegszer vagyok ideges,frusztrált. A legkisebb zajok is zavarnak,néha a zenét is ricsajnak hallom. Nem tudok koncentrálni és gyakran fája fejem is. Néha magam sem értem hogy mitől leszek ideges. Valakivel előfordult már ilyen? Mi segített rajtatok?
2017. febr. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Várt ki a tél végét. Ha nem múlik el, fordulj neurológusjoz vagy pszichiáterhez.


Nem törntént ért valami sokk, trauma mostanában?

2017. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipihent vagy?
2017. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Trauma nem ért vagyis semmi olyan "nagy" dolog nem történt ami ahhoz vezetett volna. Kipihentnek nem mondanám magam,a sok idegeskedés és fejfájás miatt nem igazán alszom ki magam és a suli miatti koránkelés is rátesz egy lapáttal.
2017. febr. 11. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyértelmű, mi az oka. Nyilván a pihenés lenne a legjobb ellenszere, de én azt tanácsolnám, szedj D3 vitamint. Csodákat tesz a közérzeteddel is.
2017. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy csak elérted a tinikort !
2017. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!