Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölöm magam, nem tudom mi...

Gyűlölöm magam, nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves vagyok és úgy érzem nincs értelme az életemnek, és nincs ebből lehetőségem már kitörni. Nem tudom mi lehet az oka annak hogy ennyire elrontottam a jövőm. Talán az hogy sosem voltam boldog, egész gyerekkorom feszültséggel, szegénységgel, és hanyagsággal telt. Ahelyett hogy tanultam volna a szüleim hibáiból, inkább én is ezt a "beleszarok mindenbe" életstílust követtem aminek köszönhetően ma itt állok 26 évesen semmihez nem értve, egy érettségivel meg egy olyan okj-s szakmával amivel sosem fogok tudni elhelyezkedni mert a 2 éves képzés alatt semmit nem tanítottak csak pénzlehúzás volt az egész. Eddig csak olyan munkáim voltak ahol az emberek lenéztek és megvetettek, amit csakis magamnak köszönhetek amiért nem tanultam amíg még megtehettem. Jelenleg munkanélküli vagyok mert nem bírtam elviselni a mageláztatottságot az előző munkahelyemen. Úgy érzem hogy azzal a tudással amivel én rendelkezem nagyon nem is számíthatok más kaliberű állásra. Mindezzel még nem is lenne nagy gond, DE itt kezdődik a probléma. Van egy Párom, csodálatos egy teremtés, okos, művelt, kedves, egy szóval tökéletes. És valami oknál fogva szeret, de ő sokkal jobbat érdemelne nálam. Az életemnél is jobban szeretem őt! De ő jobbat érdemel. Persze nekem is vannak erényeim, nincsenek káros függőségeim ( a levegőt leszámítva), megértő vagyok, talán még néha humoros is, odaadó, etc.... De ez kevés, ezek olyan tulajdonságok amikkel minden második férfi rendelkezik, és igenis egy olyan férfit érdemel aki ambiciózus, tanult, pénzes. Nem tudom mitévő legyek, jelenleg úgy érzem hogy ő az életem egyetlen értelme. Az lenne a fair, ha különmennénk és nem korlátoznám őt az életben, neki még van esélye egy sikeres boldog élethez, csak nem velem. Tanácstalan vagyok, lehet szakítanom kéne vele, de azt nem élném túl. Lehet hogy csak egyszerűen véget kéne vetnem a szánalmas életemnek, ezzel megadva neki az esélyt egy boldogabb életre?



2017. febr. 13. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Képezd magad jó szakmában mesteremberré.

Pl. gázszerelők jól keresnek, 1 év a képzés:

[link]

2017. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26 évesen még nem késtél el kitanulni valami jó szakmát, igaza van az előzőnek. És ha megölnéd magad azzal nem tennél jót a barátnődnek!
2017. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!