Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom, hogy milyen...

Honnan tudhatom, hogy milyen pszichológusra van szükségem?

Figyelt kérdés

Vagy pszichoterapeutára.


Honnan tudjam,hogy nekem analitikus szemléletre,kognitív viselkedésterápiára,mélylélektani megközelítésre van vagy egyébre van szükségem és működhet nálam?


Hogy kell pszichológust,pszichoterapeutát választani?


Igazából nem nekik kellene megmondani,hogy kinek mikre van szüksége és mi segíthet neki?



2017. febr. 15. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egy általános iskolapszichológus meg tudná mondani, ha felvázolod a problémádat. Illetve én is segíthetek, ha leírod a problémád, hogy milyen típusú terápiára lenne szükséged. Akár privátban is. Utolsó éves pszichológus hallgató vagyok.
2017. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Ha betartod a normális sorrendet, akkor tudni fogod!

Legelsősorban szól sz anyukádnak, hogy valami bajod van. Ő dönt, hogy elvisz az orvosodhoz. Az orvos a panasz alapján megvizsgál, és ha tudja, elkezdi a gyógyításodat. Ha nem az ő szakterülete a betegséged, akkor beutal a megfelelő szakorvoshoz. A te esetedben a pszichiáterhez, aki majd eldönti, hogy a továbbiakban milyen jellegű szaksegítségre van szükséged. Ezért felesleges öndiagnosztizálni magad, és egy csomó pénzt feleslegesen kidobni..

2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!