Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni az aurás...

Annamaria018 kérdése:

Mit lehet tenni az aurás migrén és a snow visual ellen?

Figyelt kérdés
23 èves làny vagyok ès pàr ève ezekkel küzdök, amivel eddig voltam rengeteget doktornál de egyszer alacsony kàlciumnak nevezte, most ùtòlag pedig alacsony vèrcukornak. De egyik sincs, elvoltam vizsgàlaton, kàlciumszintem rendben, pajzsmirigy rendben, ès vèrcukrom is. Sokszor volt olyan hogy auràs migrènem napi 2-3-4er is volt, nagyon megvisel ez ès utánna a szervezetem legyengül ès egèsznap csak alszom.. 2014 òta ezzel küzdök, van mikor hònapokig elö sem jön. S most napokba agyaltam mi lehet ez az egèsz s mikor utànna olvastam hogy van ilyen s ènis ugyanazokat a cikkcakkokat làtom s utánna egy òriàsi fejfàjàs akkor döbbentem rea, hogy nekemis ez van. Mellèje tàrsul a snow visual is... kinzàs.. van erre mai vilàgban gyògymòd?
2017. febr. 15. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
CT, MR neurológus látott már?
2017. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam mèg, mert nemtudom mik a tehendôk ilyenkor? Akkor lenne megoldàs erre?
2017. febr. 15. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok doki nem is ismeri a visual snow-t, így fel sem ismeri. (Talán magyar kifejezés sincsen még rá). Nem a szem, hanem az agy hibája. Tudtommal nincsen rá gyógymód jelenleg.
2017. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a migrènauràra?
2017. febr. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!