Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkanélküliként gondoltatok...

Munkanélküliként gondoltatok e már az öngyilkosságra? 36/N

Figyelt kérdés
Amikor reménytelennek érzitek az egész munka keresést? Vagy olyanokba botlotok, amitől a hideg is kiráz, hogy ott kelljen dolgozni, de mégis kellemetlenül érzed magad, hogy elutasítod. Megfordul e a fejetekben, hogy inkább a halál, mint ez az egész sz.arság?

#gondoltál
2017. febr. 16. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem, soha. Pedig 3 évig voltam munkanélküli egy olyan országban ahol a nyelvet sem beszéltem. Napi szinten ért a megalázó, lenéző elutasítás- Főleg amikor totál hülyének is néztek, mert szerintük aki nem tud angolul az ostoba is.

Sírtam sokat, sőt sokszor felakartam adni, és hazamenni. De úgy voltam vele, hogy idővel megtanulok annyira angolul, hogy legyen valami melóm. Persze kis angol tudással sem volt, de végül is kifizetődött a napi álláskeresés. Az első munkahelyem egy mekiben volt takarítói állás. Számomra nagyon megalázó volt, hogy 38 évesen ilyen helyen dolgozom, főleg, hogy Magyarországon csoportvezetőként dolgoztam sok éven át. Titkoltam az otthoni család és barátok előtt a munkámat, de végül is ez is egy munka. Majd amint lehetőségem volt változtattam. Ma 44 évesen normális állásom van, és végre megengedhetem magamnak, hogy csodás tájakra utazzam. Ha annak idején kinyírtam volna magam, most bánhattam volna.

2017. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
Nem.Milyen munka amitől a hideg kiráz
2017. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

igen sokat gondolok a halálra,és az öngyilkosságra

nem értem nem is értem Miért? a Miért?eket

nekem miért nem sikerül az a mi a többieknek sikerült :(

Szerencsén múlik a munkahely,társ keresés és találása

barátok szerzése :(


El kell fogadni a helyzetet... mert nem lehet ellene mit tenni :(

2017. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves! Ez az üzemmód azért jön létre, mert a szervezet oxigéngazdálkodásába valami bezavar. Az agy kevesebb oxigénnel kell hogy beérje, ettől leszünk elesettek!

Ha a szervezettet megfelelően látjuk el oxigénnel, megtörténik az isteni csoda!

2017. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tessék? Oxigén hiány miatt válunk munkanélkülivé és nem találunk megfelelő helyet magunknak? Ne nevettessen kérem!
2017. febr. 16. 17:00
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a munka, amitől a hideg kiráz, ahol nincs megfelelők a körülmények, hülyének nézik az embert és alacony az órabér.
2017. febr. 16. 17:02
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Az agy oxigénszegény állapota úgy befolyásolja a munkanélkülivé válást, hogy egyre idegesebb és stresszesebb leszel, már a kákán is csomót keresel, és meg is találod!
2017. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:42

Te most ezt komolyan írtad? Mert akkor ritka ostoba ember lehetsz. Ezen már csak nevetni lehet..

Na hallod kérdező! Most már tudod miért vagy munkanélküli..Rosszul veszed a levegőt..:)

2017. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A szervezet oxigéngazdálkodását, a sejtjeink oxigénellátását számos dolog befolyásolja, nem csak a lélegzetvétel! Bár már megállapították a túllélegzés is káros. De lehet az agyban egy érszűkület is, ami gátolja az agy bizonyos területeinek vérellátását! Az az ostoba aki bemagolja a tankönyvekben leírtakat, és azt vetíti a gyakorlatba! Az ilyen embereknek nincsenek érzéseik, önálló gondolataik, és nem számít nekik mások véleménye, kifikázzák azokat!
2017. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi köze nincs a munkanélküliségemnek a stresszhez! Megszünt a hely. A cégváltásnak semmi köze az oxigén mar.haságodnak.
2017. febr. 17. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!