Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkanélküliként gondoltatok...

Munkanélküliként gondoltatok e már az öngyilkosságra? 36/N

Figyelt kérdés
Amikor reménytelennek érzitek az egész munka keresést? Vagy olyanokba botlotok, amitől a hideg is kiráz, hogy ott kelljen dolgozni, de mégis kellemetlenül érzed magad, hogy elutasítod. Megfordul e a fejetekben, hogy inkább a halál, mint ez az egész sz.arság?

#gondoltál
2017. febr. 16. 09:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert megszűnt a cégem vagy besokalltam egy adott helytől, még nem gondoltam öngyilkosságra. Attól én még lehetek jó munkaerő és vagyok is. Bennem ilyen helyzetekben az tartotta az erőt, hogy igenis jó vagyok, figyelem a hirdetéseket, odamegyek, helytállok, és előbb-utóbb találok valamit. Bár azt nem tudom, milyen tapasztalatokkal, tudással rendelkezel. Amit még tanácsolnék, hogy pályázatok benyújtásakor illetve interjúzás előtt vegyél be gyógynövény alapú nyugtatót, hogy a felvételiztetők előtt ne mutasd jelét a stressznek. Ha akarsz dolgozni, menni fog, és nem reménytelen!
2017. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék,hogy munkaképtelenként gondoltam sokat rá.

Ha valaki munkanélküli,de munkaképes,annak nem kell temetnie magát.


Szociális fóbiával és generalizált szorongással nem tudok hosszabb időt idegen helyen lenni,mert rosszul vagyok.

És belegondolni,hogy életem végéig így élni,minden nap szorongani és elviselni a fizikai fájdalmat,hát sokszor én is belegondolok,hogy a halál egyszerűbb.


Egyelőre még nem kényszerülök rá,de ez nem lesz mindig így.

2017. febr. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha betegég miatt nem tudzs dolgozni az más téma. Az a durva, hogy egészségesen meg munkát nem találsz, csak küldözgeted az önéletrajzokat és semmi válasz, vagy ha végre behívnak annyian vagytok, mint a szemét és abbóla sok emberből max. 2t vesznek fel, esély nincs így a munkához, vagy annyira keveset fizetnek, hogy abból meg megélni nem lehet és ezért hirdetik az állást hónapok óta mert senki nem fogadja el... Élvezd így az életet. Betegésre van gyógyszer, fájdalomra van fájdalomcsillapító, feszültségre van nyugtató. Munkanélküliségre, a ok szar gondra nincs gyógyszer. Vagy megtudz vele küzdeni, vagy nem.
2017. febr. 20. 10:25
 14/15 anonim válasza:
Nem.
2017. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem a munkanélkülivé válásról beszéltem, hanem az öngyilkosság gondolatáról. Ez az állapot az oxigénszegény vérellátás következménye. Ilyenkor az agy túlterhelté válik, nem képes helyesen feldolgozni a beérkező infó áradatot, ezért leszünk elesettek! Ha az agy megfelelő mennyiségű oxigénnel van ellátva, akkor már az önéletrajz megírásával pozitív sugárzást biztosít a munkáltató felé, és a beadott önéletrajzok közül, a tied kerül az elejére.

Sőt tovább megyek: ha az agy helyesen dolgozza fel a beérkező információkat, akkor már nem akarsz elérni olyan dolgokat, amiket lehetetlennek vélsz. Megteremtődik a harmónia közted és a környezeted között!

2017. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!