Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg olyan veszélyes ez a...

Tényleg olyan veszélyes ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Az orvosom olanzapint írt fel bipoláris depresszióra. A mellékhatások között szerepel, igaz csak rendkívül ritka esetekben, hogy ismeretlen eredetű, hirtelen halált okozhat. Most hagyjuk figyelmen kívül Szendi Gábort, mert szerinte minden a gyógyszermaffia gonosz trükkje. Ugyanakkor más tanulmányokban is olvastam, hogy a cukorbetegség mellett hirtelen szívhalált is okozhat. Ehhez pedig semmi kedvem. Tud esetleg valaki bővebb információt erről? Ezek a halálesetek amúgy is beköveztek volna, pl. egy placebo-csoportnál is? Pár napja elhagytam, és semmi változást nem érzek.

2017. febr. 20. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkozol a mellèkhatàsokkal akkor hatni fog.Magyarul magasrol teszel rà hogy ki mit mond.Utànna olvasgatni a neten a legrosszabb amit tehetsz.Nem tudom sportolsz e?De nagyon hasznos az is.

A gyógyszer az egy dolog a többit neked kell hozzàadni.

2017. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Azt ugye tudod, hogy a mellékhatások listájára mindent fel kell venni, ami a szedés közben előfordult, függetlenül attól, hogy bizonyíthatóan a gyógyszer okozta-e, vagy sem. Ha "ismeretlen eredetű" a halál, akkor egyáltalán nem biztos, hogy azt a gyógyszer okozta, sőt...

Persze ijesztő ilyeneket olvasni, de könnyen lehet, hogy gyógyszerszedés nélkül is meghalt volna az illető. (Amúgy nekem fura, hogy a 21. században hogy lehet egy halál ismeretlen eredetű... boncolás nem derítette ki az okát?)

2017. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!