Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a zártosztály?

Milyen a zártosztály?

Figyelt kérdés
Akik jártak ott,mit tapasztaltatok,voltak durva dolgok/kezelések ?
2017. febr. 20. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes sztorikat és élményeket mesélnek a betegek, amúgy semmi durva nincs benne, sőt kifejezett "csalódás", ha horrorfilmeken szocializálódsz. Vannak, akik frissen kerülnek be, ők szoktak nagyokat aludni első nap, utána kiheverik. Ha valaki nagyon vadul, akkor kap nyugtatót, esetleg ha nagyon hadonászik, akkor lekötik két kezét egy-két órára. Más nagyon nincs.
2017. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Milyen volna? Zárt. Én nem vltam még, nem is szeretnék oda kerülni, csak hallotam meg olvastam róla. Nincs kilikncs, meg a kórtermeknek nincs ajtaja, fürdőbe kisérettel mész,ott sincs ajtó, meg ilyen nyalánkságok. Olvass utána
2017. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mem olyan, mint a régi filmekben (már). Kezelnek, törődnek veled, van napirend, annyi, hogy nem mehetsz ki, amikor akarsz.
2017. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam, ott volt kilincs, ajtó, be lehetett csukni az ajtót. Csak a WC-ben nem volt kilincs.

Az túlzás, hogy törődnek veled, de ha van valami bajod, akkor segítenek, mint minden kórházban. Mivel a nővérek írnak mindenkiről mindent bizonyos időközönként, így igencsak tudják személy szerint, hogy kivel mi a helyzet.

Betegek nagy része skizofrénekből és idősekből áll, na meg akit be kell hozni mentővel, azok ott lesznek pár napig a biztonság kedvéért.

Csak a szagokat nehéz megszokni, és azt, hogy nem mehetsz oda, ahova akarsz, de be lehet vinni könyvet, újságot, ja és volt egy közös TV is.

2017. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hetet voltam zártosztályon. Igazán durva dolgokat nem tapasztaltam, dühöngő őrülteket nem láttam. Sok idős ember volt. Lehetett beszélgetni a szobatársakkal, két emberrel azóta is tartom a kapcsolatot, bár laza a kapcsolat. Az ápolók jófejek voltak nálunk. Ami kellemetlenség volt, hogy a hűtők nem működtek, és rohadt ételszag terjengett a levegőben, amitől hányingerem volt.
2019. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!