Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két nap egymás után 2x 0,25ös...

Két nap egymás után 2x 0,25ös Frontintól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Pénteken egy fontos esemény lesz, és nagyon izgulok. Én ha nagyon izgulok sosem tudok aludni. Tegnap este sem tudtam, hajnalig forgolódtam. Csütörtök este be akartam venni mindenképpen egy Frontint, mert aznap este 100% hogy nem tudnék aludni, de így hogy már most stresszelek igy ma este is be kell vennem, ha aludni akarok. Ha egy 0,5 mg Frontint megfelezek és egyik felét ma este, másik felét holnap este veszem be attól még nem lehet semmi bajom, ugye? Már vettem be korábban Frontint, de csak egyszer.
2017. febr. 22. 09:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod, a hülyéknek nem kell hinni. Edd meg nyugodtan, viszont mivel egyáltalán nem ismeri még a szervezeted, baszott álmos leszel tőle.
2017. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!