Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hülyeséget csináltam és még...

Hülyeséget csináltam és még ezen túl az életemet úgy eldobnám!? 25éves nő

Figyelt kérdés
Párommal összevesztünk de nem ment el itthon alszik.Én benyugtatoztam, és megvágtam magam de a vért hogy megláttam nem fejeztem be.Kavarognak a gondolatok.Elegem van, nem vagyok boldog sok sérelem ért már.Anyámat meg szinte gyűlölöm.Nincs senkim mamám meghalt ő megértett 1éve lett vège 1hosszú kapcsokatomnak ott bántottak is.Megbetegedtem ott lelkileg szó szerint az egészségem ment rá hogy vele voltam.Alkohol bajok voltak.A jelenlegi párom is alkalmankènt iszik nem bánt és szeret.De èn bennem olyan félelem van hogy mi lesz ha ő is kifordul magába.Csalódtam a páromba.Kész romhalmaz vagyok Félek a haláltól de igen sajnos megfordul a fejembe az hogy eldobom az èletem és nem kell tovább szenvednem.Egyre sűrűbben minden vitánk után így èrzem.Szeretem a vőlegènyem de jobb lenne ha külön lennénk,nem bízok benne,adott rá okot lebukott a 3hónapba hogy ő más nővel kedvelik egymást nekem meg beadta hogy csak hülyeségből csinálta,már tudom hogy akkor kevésvè fàjt volna ha nem bocsájtok neg nekiDe hát egy baleset miatt együtt maradtuk.Felemèszt az állandó idegeskedés hogy biztos befejézték e,? Ő az állitja igenDe nekem fontos a bizalom és itt nár akkor megtört.Egyszerűen nem látom a kiútat.Pszichiátriára kéne forduljak ezekkel a gondolatokkal de kőzbe meg szégyenlem.Nem értem mi bűnöm lehetett hogy így élek fiatal nő létemre.De kifogok ebből a szenvedésből jönni vafy így vagy úgy de nem bírom már ezt sokáig.Jobb hogy kiírtam magamból.Lehet hogy sok dolgot kevèsbé érthetően írtam.Elèg összetett a problémám.Nekem már ez megkönnyebbülés hogy leírhattam nektek itt a gyakorin.
2017. febr. 24. 22:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokszor volt már hogy szakítunk 1év alatt de mindig volt 1utolsó esély adva magunknak.De èn már nem járatom a pofám feleslegesen.Reggel utoljára attól függ mi lesz mèg velem beszélünk de megkérem hogy szeretnèk inkább magam lenni.Ez így nem mehet.Anyámtól is messze költözök.Új munkahelyet nézek stb..De ezt így nem vagyok hajlandó tovább csinálni.
2017. febr. 24. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichologushoz! Ha erre nincs lehetoseged, irhatsz nekem is privatot, ha gondolod, hatha segit! No vagyok egyebkent.
2017. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a kategóriába mert már úgy érzem megbolondulok ha így folytatódik tovább.Csak próbáltam megfogalmazni az okokat hogy mi a gondom.
2017. febr. 24. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

"De hát egy baleset miatt együtt maradtuk."


Hogyhogy? Baleset miatt?..


"Felemèszt az állandó idegeskedés hogy biztos befejézték e,?"


Vannak közös ismerőseitek, akik megerősíthetnék, hoyg igazat mond erről?

Másban hazudott már?

2017. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Másba nem.De erről csak az ő haverja meg a nő tud.Azt hittem megtudok bocsájtani neki.Igen baleset kórházba került és akkor mondtam neki hogy megbocsájtok neki.
2017. febr. 24. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kapcsolat azt jelenti, hogy van egy ember akiben bízhatok, megértő és bármit meg lehet vele beszélni. Szerintem ha ilyen félelmeid vannak vagy dühös vagy rá ülj le vele és először próbáljátok megbeszélni. Akkor viszont, ha ebben a kapcsolatban egyikőtöknek sem jó, nem tudtok feltöldődni a közösen eltöltött idő alatt akkor jobb nem erőltetni. Minden kapcsolatban előfordul az is hogy vannak viták, ugyanis rendben van ha 2 ember nem gondolkodik mindenről egyformán. Ha nem lennének az sem lenne normális mert az azt jelezné hogy az egyik fél folyamatosan elfolytja az érzelmeit. Az sem jó. Baj akkor van ha nincs kommunikáció köztetek és átmegy folytonos veszekedésbe. Szerintem is keress fel egy pszichológust. Sok minden vezethetett téged idáig. Talán már az édesanyáddal való viszonyod gyerekkorod óta. Ebből a helyzetből is ki lehet kerülni. Az öngyilkosság semmire sem megoldás. Fiatal vagy, az életben mindenkinek vannak rosszabb időszakai, ha egyedül nem tudsz rajta tovâbblépni kérj segítséget.
2017. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban jó lenne fölkeresned egy pszichológust, de akár pszichiátert is, hidd el, nincs abban semmi szégyellnivaló.
2017. febr. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!