Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pontosan milyen betegség az...

Pontosan milyen betegség az amikor pl. nem megyek autót lemosatni mosóba mert félek, hogy nem tudom lemosni mert nem tudom hogy kell. ez egy példa. Ki kezeli és milyen hatékonysággal ezt a betegséget? Többi lent

Figyelt kérdés
sajnos olyan mintha bepánikolnék,hogy uristen mi lesz ha nem tudom megmosni mert rosszul csinálok valamit. vagy a munkahelyen uj munkát adnak és beidegesedem hogy jol csinálom e. nem tudom nyugodtan csinálni szép lassan bepörgök és ettől feszült ideges leszek. de általában csak az uj dolgoknál van igy. és szerintem ez nem átlagos beparázás. tart már vagy 20 éve. "jajj istenem csak nem vigyenek uj helyre dolgozni" segitsetek!! 37F
2017. febr. 25. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Nem betegség. Legtöbbször gyermekkori trauma miatt alakul ki. Pszichológushoz fordulhatsz vele.
2017. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fura ez mert nálam gyengébb munkaképességű egyének elvégzik a munkát. pl. targoncásokat látom hogy nem egy nagy "durranás" a fickó ,mégis jol csinálja. én biztos nem tudnám megcsinálni.
2017. febr. 25. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm.. Lehet ez valami fóbia, vagy esetleg kényszeres a dolog?

Mindenesetre egy pszichológus valóban többet tudna segíteni, mint mi.

2017. febr. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!