Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan munkahely ahol...

Van olyan munkahely ahol nincsenek munkatársak (súlyos szociális fóbiás vagyok)?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne. Gyakorlatilag már 8 éve nem tudok emberekkel élőben érintkezni! Eddigi munkám a családi cég adminisztrációs feladatai voltak, plusz a munkákkal kapcsolatos telefonálás (azzal nincs bajom). Sajnos két hónapja csődbe mentünk egy tartozás miatt, így gyorsan kéne munkát találnom. Nagyon súlyos az esetem, pszichiáter is kezelt évekig a fóbia miatt, de eredménytelenül (egyébként nem vagyok bolond vagy ilyesmi, csak rettegek az emberektől) Súlyos fizikai tüneteim lesznek ha idegen emberrel kell beszélnem, ki kell mennem az utcára. Boltba, fodrászhoz, akárhova, már évek óta nem járok! Egyszerűen nem megy, rosszul leszek. Egyébként sincsenek már szociális képességeim. Ha nem keresek pénzt, éhenhalok. Ez az ugorj a mélyvízbe, menj el egy interjúra téma nem fog beválni, évekig próbáltuk! Sajnos menthetetlen vagyok, nem illek az emberek közé!


Milyen munkahely van ahol nincsenek munkatársak? Ahol nem kell emberekkel találkozni? A kamu otthoni melók nem érdekelnek, azok nem fizetnek, csak lehúznak!


2017. febr. 28. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet menni fejleszteni honlapot meg lehet tanulni hozzáteszem és ott fizetnek is rendesen beszélgetni sem kell sokat.
2017. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én itthonról fordítok.
2017. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Vannak komoly internetes munkák,de arra még nem gondoltál,hogy meg kéne gyógyulni?
2017. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is egyszerűbb volna magadat megváltoztatni, mint a világot magadhoz igazítani, de nem akartam bunkó lenni.
2017. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Postai kézbesitőnek nem kell sokat munkatársakkal érintkeznie.
2017. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szeretnék meggyógyulni. Azért jártam évekig pszichológushoz és pszichiáterhez.


Az angolt iskolában valamilyen szinten tanultam. Itthon képeztem magam, de egy nyelviskolára szükségem lenne. Ahova szintén nem merek elmenni!


Természetfotós szivesen lettem volna, de ahhoz nincs nagy tehetségem, plusz ahhoz is ki kell mennem! Ugyanis agorafóbiám is van!


Postásta gondoltam, de az utcára kell menni ott meg szédülök, plusz embereknek kell átadni a leveleket.

2017. febr. 28. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet.

Én is teljesen elzárkózva élek a külvilágtól már évek óta.

Szociális fóbia,generalizált szorongás,szorongó-személyiségzavar.


Sajnos,aki nincs ebben,az nem igazán érti,hogy ebből nem nagyon van kiút.

2017. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, hát most erre mit mondjunk?... Legyél internetes munkaszervező.

Amúgy meg vissza kellene menni az orvoshoz.

2017. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Erről a honlapkészítésről és programozásról tudnátok írni? Létezik valami online tanfolyam, ami után kiadják nekem a munkát és online beküldöm? Értek a számítógéphez (osx és windows is, office), könnyen tanulok!
2017. márc. 1. 08:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát olyan biztos nincs, ahová még vizsgázni sem kell befáradnod....

De most tényleg ennyire életképtelen vagy, hogy nem tudod beírni a keresőbe azt, hogy "online tanfolyamok"?

[link]

[link]

2017. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!