Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam egyedül? Hogy írtsam ki ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Barátommal élek, aki reggeltől estig dolgozik (sokat utazik), egyetemre járok, ahol senkivel nem sikerült semmilyen kapcsolatot kialakítanom, diákmunkámat most hagytam ott, mert nem bírtam lelkileg egy beteg nő "ápolását" a munkám mellett, aki a főnököm volt és szintén nem tudtunk kb. semmit kommunikálni. Szüleimmel nem tartom a kapcsolatot, aminek megvan az oka. Most munkát keresek, de úgy érzem, már nem bírom az egészet, eleve szociális fóbiám van (terápia is csak egy kicsit segített), folyamatosan egyedül vagyok és egyre jobban rettegek emberek közé menni, így sok órámra be se járok. Ha meg bemegyek, végigsírom az egészet. Még interneten se sikerült emberekkel kommunikálnom, mert képtelen vagyok rá. Hogy írtsam ki magamból a magány érzését?
2017. márc. 2. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik városban vagy?

Este, munka után miért nem beszélget veled a barátod?

2017. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Budapesten élünk, csak ő vidéken dolgozik. Egy-két óránk marad este, abban benne van a fürdés, stb. Nekem ez nyilvánvalóan kevés, főleg, hogy a beosztása miatt sokszor hétvégén dolgozik és akkor nem, amikor nekem van más dolgom. Meg nem is támaszkodhatok csak rá.
2017. márc. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!