Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pénteken megpróbáltam öngyilko...

Pénteken megpróbáltam öngyilkos lenni, felkötöttem magam, nagyon fájt és öklendeztem, ráadásul meggondoltam magam. A torkom azóta is fáj, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kilátástalannak éreztem az életet és nem ez volt az első próbálkozás.


Erről nem tud senki, nem a figyelemfelkeltés volt a célja és járok orvoshoz is. Mivel fogok tőle a fejemre kapni ez miatt, nem szeretnék itt is kioktatást kapni. Annyi érdekel csak, hogy enyhe, de folyamatos fájdalom miatt érdemes-e elmentem orvoshoz vele.


Mielőtt valaki írja, tudom, hogy megérdemlem és így jártam... 28 évesen ennyi eszem van, igen.....


2017. márc. 5. 21:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%
Mindenkeppen fordulj orvoshoz,valami bogyokat kene szedned
2017. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha valós a kérdés és ezzel elmész orvoshoz akkor bizony nem fognak kiengedni mivel önveszélyes vagy.
2017. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyenek miatt javasolták egy régi viccben, hogy ne a nyakára kösse a kötelet, mert akkor nem kap levegőt....
2017. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz nyelni és lélegezni rendesen,akkor emiatt nem kell. Akkor egy egyszerű zúzódással megúsztad ami néhány hét alatt el foh múlni.
2017. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz.
2017. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha eltört volna a nyelvcsontod, már nem tehetnéd fel ezt a kérdést, szerintem csak zúzódás. Ahogy előttem is írták, ha kapsz levegőt és tudsz nyelni, és nem érzed, hogy rosszabbodna, akkor már túléled.


De olvasva a soraidat, egyet nem értek: te konkrétan lógtál a kötélen, nem csak a hurok volt a nyakadon, amikor meggondoltad magadat. Hogyan szedted le magadat?

2017. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Járok orvoshoz, szedek is gyógyszert ami nem igazán használ amikor krízis helyzetbe kerülök.


Egyébként az erdőben csináltam, egy domb szélén és vissza tudtam magam lendíteni annyira hogy elérjem a földet. Majdnem sikerült elérni az ájulás szakaszát, de csak beleszédültem.


Súlyos depressziós beteg vagyok, akiknél bizony előfordul egy-egy kísérlet. Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam.


Lehet, hogy furcsának tűnik, hogy ilyen lazán kezelem a dolgot, de legalább 15 éve napi szinten gondolok az öngyilkosságra. Nekem ez természetes. Aki hasonló cipőben jár, mint én, az tudja, hogy miről beszélek.

2017. márc. 5. 22:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért ezt nem ártana kezelni.

Igazán kiváncsi vagyok mi okozott ekkora traumát hogy öngyilkos akarsz lenni.


Én akkor akarnék öngyilkos lenni ha súlyos gyógyíthatatlan beteg lennék és nagyon szenvednék.

2017. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szedsz a depresszióra valamit? Mert kéne.
2017. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az orvos akihez jársz tud róla hogy krízishelyzetben nem használ a gyógyszered?Szomorú vagyok ha egy orvos azt mondja hogy természetes hogy gyakran van öngyilkossági kísérleted.
2017. márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!