Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Karrier.

Figyelt kérdés

Valahogy úgy kezdtem el érezni hogy karriert kell befussak valahol. Tengődök munkahely és munkahely között de nem tudom mit akarok dolgozni.

Hogy találhatom meg hogy mit dolgozzak?

Ezzel nyilván egy cél is járna.



2017. márc. 8. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd össze mit szeretnél elérni, pl. sok pénz, siker, munka mellett idő családra, szórakozásra, stb...


Ezután kezdj el nézegetni a lehetőségekhez mérten álláshirdetéseket, vagy mondjuk menj egy állásközvetítőhöz. Másik megoldás, hogy egy rejtett tehetségedet ásd elő, és próbálj mondjuk énekelni, zenélni, sportolni. Ez rögtön más kérdés, mert azt is el kell kezdeni valahol, és nem kis munka amíg befut az ember.

2017. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cukikutyus ***** válasza:
Na, èn pont ugyanilyen tanácstalan vagyok...legalább tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül :/ a jò tanácsokat èn is szìvesen vennèm.
2017. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én megtartottam a #1 tanácsait.

Csak még nincs mit felírnom a listámra. Hogy is hívják az ilyent? Bakancs lista?

2017. márc. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!