Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy 2-3 hete mindennap fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy a front miatt de már nem tudom arra fogni..napiszinten fel-1 órákra múlik csak el.

koffeinfuggo vagyok és a testem így érzékel hogy vigyem be a napi adagot de fogalmam sincs mert miután megittam a kávét utána sem jobb..mitől lehet?



2017. márc. 8. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Honnan tudjuk? De ha eddig nem hallottál volna róluk, vannak azok a nagyon okos emberek, ó, hogy is hívják őket? Itt van a nyelvem hegyén! Ügyv... nem, nem ez nem az. Á, megvan! ORVOSOK!
2017. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te nagyon segítőkész és intelligens személyiség lehetsz.más tünetem nincs ezért nem fordulok orvoshoz,csak szerettem volna tudni hogy ennek lehet akár lelki oka is vagy valami.
2017. márc. 8. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de akár más is. Most ha annyira nem érdekel, hogy akár súlyos problémát jelző tünettel sem fogsz orvoshoz fordulni, akkor mi a fenének tettél fel kérdést?
2017. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

figyelj én orvos alatt nem a pszichologusokat értem hanem az "altalanos"(fogalmam sincs hogy fejezzem ki magam)akik megfázással stb foglalkoznak.ha a fejfájás mellé társulna pl egy erős láz vagy torokfájás mennek orvoshoz.de mondom,mivel más tünetet nem produkalok ezért a körzeti orvost feleslegesnek tartom.

akkor kezdtem aggódni mikor a gyógyszer sem hatott már.aludni nem is merek szinte mert alvás után jobban fáj,bár az első időkben aludtam egész nap hogy elmuljon.ez akkor bevalt,már nem.barátommal mostanában sokat veszekszünk és a hangulatom is eléggé kiszámíthatatlan.

2017. márc. 8. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert szerinted én kire gondoltom? Bohócdoktorra? Ez igenis fizikai tünet, amivel orvoshoz kellene fordulni. De tudod, hogy van a mondás: "Aki hülye, haljon meg."
2017. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy koffeinfüggőség miatt lenne. Nekem pár hónapja volt ilyen. Napokon keresztül életem legszörnyűbb fejfájását tapasztaltam, napi 6-8 fájdalom csillapítót szedtem be, rendesen agonizáltam. Rájöttem, hogy az akkor kilyukadni készülő fogam okozta :D Miután kilyukadt már nem fájt a fejem :) Meg a fogam sem igazából. Utána elmentem fogorvoshoz aki meg elrontotta az egészet, össze vissza furkálta a fogamat... De az már egy másik történet :D
2017. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fogaimmal semmi baj szerencsere.nemtudom mitol lehetett szerintem idovaltozas meg menstruacio:D meg akkor sokat veszekedtunk baratommal az is kozrejatszhatott
2017. máj. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!