Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sok idegeskedéstől kilehet...

A sok idegeskedéstől kilehet készülni? Milyen jelei vannak, ha valaki már nem bírja tovább?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha volt már ilyen, vagy ehhez hasonló kérdés, de szeretném egyrészt kiírni magamból, és olyanok válaszát kérni akik már voltak ilyen helyzetben.


Sajnos bekövetkezett az, amit nem szerettem volna. A jópár hónapja tartó folyamatos idegeskedésemnek megvan a következménye. Teljesen úgy érzem, hogy ennyi, vége, nem bírom tovább. A munahelyi és magánéleti állandó stresszt már nem bírom. Folyamatosan azt kapom hogy mit nem csinálok jól, és mennyi mindent elb*szok. Magánéletben ugyanez a helyzet, ahelyett hogy megértést és támogatást kapnák, itt is csak azt kapom, hogy mindenért én vagyok a hibás ha valami nem sikerül.

Eleinte ezt állandó veszekedéssel "oldottam meg" és idegeskedéssel, aztán ezt leváltotta a sírás. Próbáltam edzéssel, pihenéssel és még jópár módszerrel enyhíteni a dolgot, sikertelenül. Totál úgy érzem, hogy egy idegroncs lettem. Tényleg nem bírom már, hogy semmi pozitív visszajelzést nem kapok, sehonnan! A legtöbben megsem próbálnak érteni, ha pedig normálisan akarok valamit csinálni, nyugodtan megbeszélni, (magánéletben) ugyanazt kapom, mintha hisztiznék. Teljesen belefáradtam ebbe, én csak nyugalmat és megértést szeretnék kapni. Elviselhetetlen, és lelkileg is totál padlóra küld az, hogy mindennek én vagyok az oka. Szívem szerint elmennék jó messzire, és egyedül szép nyugodtan éldegélnék, mert ez így már tényleg sok. Semmi életkedvem nincs, egész nap jár az eszem, és szomorú vagyok. A sok idegeskedés az étkezésemre is kihat, alig tudok enni, folyamatosan fáj a fejem, és sokszor hányingerem is van. Röviden ennyi a "kis" bajom, Nagyon szépen köszönöm annak aki elolvasta!!

A kérdésem az lenne, hogy aki volt már hasonló helyzetben mint én, mi segített neki túllenni ezen a nehéz időszakon?

Milyen tanácsot tudtok nekem adni?

Már semmi ötletem nincs...


25/N


2017. márc. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A környezeti probléma megoldható megfelelő kommunikációval.

Olvasd el Eric Berne: Emberi játszmák című könyvét.


A saját nyugalmad megoldható relaxációval:

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo&t=302s


Nézd meg még a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot.

2017. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
környezetváltozás
2017. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani? :)
2017. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3. Igen, szerencsére megoldódott a problémám:) Munkahelyet váltottam, és szakítottam a párommal. Azóta nyugodt vagyok, boldog, és az életkedvem is megjött. A változás/változtatás tényleg jót tesz:)
2017. nov. 15. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök. :) Köszi, hogy megosztottad. :)
2017. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!