Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez komoly betegség? (Többi lent)

~Gold'Y# kérdése:

Ez komoly betegség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szorongok, de nem hiszem hogy olyan komoly lenne. Az a baj, hogy hangulatingadozásom van, és amikor rosszabbul vagyok, akkor képes vagyok beképzelni magamnak dolgokat. Meg folyton pesszimista gondolatok gyötörnek. Elvileg hétfőn megyek pszichiátriai osztályra 1 hétre befeküdni. Ezelőtt Február 15.én voltunk pszichiátrián, és azóta romlott, azért mentünk osztályra. Csak, hogy ez komoly, mert amikor jól vagyok, akkor szinte semmi sem zavar, viszont amikor rosszabbul vagyok, akkor hajlamos vagyok az öngyilkosságra gondolni, nem tervezgetem, csak eszembe jut. Amitől szintén megijedek.

2017. márc. 9. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Bipolaris zavar. Nem veszes de ha fiatal vagy nem ajanlom a pszichiatriat mert a gyogyszerek szepb@sszak az agyad. Inkabb pszichologus es terapia.
2017. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy?
2017. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!