Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam gyengének?...

Miért érzem magam gyengének? Gáz ha valaki az iskolában gyakran elsírja magát? Szégyellem, de mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Ezelőtt sose voltak ilyen problémáim. Vagány csaj voltam jól birtam a gyűrödést, nehezen inogtam meg érzelmileg. De mostanában ez nem jellemző rám. Feszült vagyok és stresszes. Elsírom magam ha úgy érzem elrontottam egy dolgozatot. Elsírom magam ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy tervezem. Lobbanékony egy természetem van, emiatt előfordul, hogy csúnya dolgokat vágok a mádok fejéhez. Ilyenkor keményen gyötör a bűntudat, síras a vége. Gyengének érzem magam. Azonban a könnyek után, kepes vagyok percek felvidulni és újból őszinten nevetni. Mitől lehetnek ezek a hangulat ingadozások?
2017. márc. 11. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamasz vagy? Mert az pl. lehet az oka :D

Ne aggódj ezen, nem gáz :)

2017. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stressztől. Pszichofitnesz.
2017. márc. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!